W najbliższy weekend Rafael Fiziev zmierzy się z Mateuszem Gamrotem. Fiziev jest ciekaw jak poradzi sobie z zapasami Polaka, ale nastawia się na to, że jeśli będzie trzymał się założonego planu, to wygra.

23 września podczas gali UFC w Las Vegas Rafael Fiziev stanie do boju z Mateuszem Gamrotem. Starcie jest zapowiadane jako klasyczny pojedynek stójkowicza z zapaśnikiem. Fiziev, który wywodzi się ze sportów uderzanych, chce powstrzymać zapaśnicze zapędy Gamrota, o czym powiedział w rozmowie z mediami przed galą.

Chcę wiedzieć czy potrafię zatrzymać takiego gościa, czy potrafię obronić się przed jego próbami obaleń. To będzie interesujące, bo mamy zupełnie inne style walki, jednak przez całą moją karierę uczyłem się tego, jak zatrzymywać zapaśników, jak bronić obaleń i walczyć dalej w stójce. Nie mogę dać się ponieść emocjom, muszę trzymać się planu i realizować go na zimno. Chcę wrócić w dobrym stylu z dobrą wygraną. Chcę dać show.

Fiziev ostatni raz walczył 18 marca  i podczas gali w stolicy Anglii zmierzył się z Justinem Gaethje. Starcie rozegrało się na pełnym dystansie i Fiziev musiał w nim uznać wyższość rywala. Przed walką z Justinem Gaethje Fiziev był na fali sześciu wygranych z rzędu. Na swoim koncie ma dwanaście wygranych w karierze, z których dziewięć zdobył przed czasem. Osiem razy nokautował rywali, a raz wygrał przez poddanie. Fiziev dla UFC walczy od roku 2019, a od roku 2020 pozostawał niepokonany w oktagonie. Przegrana z Gaethje była dla Fizieva drugą porażką w karierze.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,856 komentarzy 2,844 polubień

W najbliższy weekend Rafael Fiziev zmierzy się z Mateuszem Gamrotem. Fiziev jest ciekaw jak poradzi sobie z zapasami Polaka, ale nastawia się na to, że jeśli będzie trzymał się założonego planu, to wygra. 23 września podczas gali UFC w Las Vegas Rafael Fiziev stanie do boju z Mateuszem Gamrotem. Starcie jest zapowiadane jako klasyczny pojedynek […]

Odpowiedz polub

click to expand...