Dana White, szef UFC, nie przejmuje się tym, że organizacja Bellator została wchłonięta przez markę PFL. Ostatecznie jednak uważa, że nie jest to dobre dla zawodników, którzy walczą poza UFC.

Niedawno organizacja Professional Fighters League ogłosiła, że sfinalizowała przejęcie marki Bellator, dzięki czemu chce zostać jednym z dwóch liderów branży MMA. Szefostwo marki jest przekonane, że może teraz rywalizować z UFC. Dana White nie przejmuje się tym, co mówią szefowie PFL, bo jest zdania, że z punktu widzenie biznesowego obie organizacje nie są konkurencją dla UFC. Ostatecznie jednak to, że Bellator będzie teraz działał w ograniczonym zakresie pod skrzydłami PFL, nie jest zdaniem Dany White’a dobre dla zawodników. Podczas rozmowy z mediami po galu UFC 296, która odbyła się 16 grudnia w Las Vegas, Dana White stwierdził:

Źle, że do tego doszło. Nie jest dobrze jeśli zawodnicy mają mniej opcji do wyboru. Nie jest to też dobre dla zawodników wchodzących na rynek. Zdecydowanie to nie jest dobra rzecz.

Wraz z przejęciem Bellatora organizacja PFL pozyskała ogromną liczbę nowych zawodników. Wszyscy staną się częścią platformy PFL i będą mogli rywalizować w jej klatce. Ostatecznie jednak marka Bellator nie przestanie całkowicie funkcjonować na rynku. W 2024 roku PFL wprowadzi na rynek nowy produkt Bellator International Champions Series.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,969 komentarzy 3,013 polubień

Dana White, szef UFC, nie przejmuje się tym, że organizacja Bellator została wchłonięta przez markę PFL. Ostatecznie jednak uważa, że nie jest to dobre dla zawodników, którzy walczą poza UFC. Niedawno organizacja Professional Fighters League ogłosiła, że sfinalizowała przejęcie marki Bellator, dzięki czemu chce zostać jednym z dwóch liderów branży MMA. Szefostwo marki jest przekonane, […]

Odpowiedz polub

click to expand...