paddy pimblett

Paddy Pimblett wygrał kolejną walkę w UFC. Zdaniem Paula Feldera Anglik nie ma jednak czego szukać wśród najlepszych zawodników UFC w swojej kategorii wagowej.

16 grudnia w Las Vegas doszło do walki Paddy’ego Pimbletta z Tonym Fergusonem. Anglik wygrał to starcie na punkty, chociaż przed walką zapowiadał, że chce w efektowny sposób skończyć Fergusona. Paul Felder, były zawodnik UFC, w audycji UFC Rundown przedstawił swoje spojrzenie na postawę Pimbletta w ostatniej walce i jego szanse w rywalizacji z zawodnikami z pierwszej piętnastki rankingu.

Oczywiście, że może wygrać z kimś z rankingu, bo MMA jest nieprzewidywalne, ale jeśli mielibyśmy się założyć, jeśli miałbym na to stawiać, to jestem zdania, że nie da rady. On męczył się z Tonym, który wyglądał najgorzej w całej karierze. Potrafił go zranić, ale powinien go był skończyć przed czasem.

Paddy Pimblett bije się dla UFC od roku 2021. W tym czasie stoczył pięć walk i wszystkie wygrał. Anglik bije się w MMA od roku 2012. Stoczył 24 pojedynki i 21 zakończył jako zwycięzca.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,975 komentarzy 3,034 polubień

Paddy Pimblett wygrał kolejną walkę w UFC. Zdaniem Paula Feldera Anglik nie ma jednak czego szukać wśród najlepszych zawodników UFC w swojej kategorii wagowej. 16 grudnia w Las Vegas doszło do walki Paddy’ego Pimbletta z Tonym Fergusonem. Anglik wygrał to starcie na punkty, chociaż przed walką zapowiadał, że chce w efektowny sposób skończyć Fergusona. Paul […]

Odpowiedz polub

click to expand...