Henry Cejudo, były podwójny mistrz UFC, cały czas chciałby wrócić na szczyt sportowego świata. W głowie ma plan na ponowne dojście do walki o pas.

Podczas gali UFC 298, która odbyła się 17 lutego w USA, Merab Dvalishvili wypunktował Henry’ego Cejudo, który przed tym pojedynkiem zapowiadał, że być może będzie to dla niego ostatnia walka. Ostatecznie jednak Cejudo nie planuje końca kariery i zapowiedział, że  chciałby zmierzyć się z Robem Fontem. W programie Pound 4 Pound powiedział:

Stylistycznie jest to świetne zestawienie. Rob jest dobrym zawodnikiem i dysponuje świetnymi umiejętnościami bokserskim.

Aktualnie Cejudo zajmuje piąte miejsce w rankingu swojej kategorii wagowej. Rob Font znajduje się w tym zestawieniu na pozycji dziewiątej, ale to nie przeszkadza byłemu mistrzowi.

Nie chcę teraz wielkiej walki, bo ewentualne wygrana postawi mnie w miejscu, w którym będę musiał czekać, a ja tego nie chcę. Chcę teraz stoczyć pojedynek, a następnie dostać wielką walkę, aby dojść znowu do starcia o pas.

Henry Cejudo powrócił ze sportowej emerytury w roku 2023. Podczas gali UFC 288 zmierzył się w walce o pas wagi koguciej z Aljamainem Sterlingiem, ale przegrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Welterweight

2,015 komentarzy 4,346 polubień
Avatar of Arczi1990
Arczi1990

EFC Africa
Bantamweight

2,744 komentarzy 5,479 polubień

Wrócił z emerytury żeby zobaczyć czy jeszcze warto. Jak przegra to odchodzi, jak wygra to zostaje. Przegrał i próbuje dalej. :brainoverload:

Odpowiedz polub

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Middleweight

12,666 komentarzy 29,119 polubień

#halfnikogo

#halfling :mjsmile:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Welterweight

2,015 komentarzy 4,346 polubień

#quoterC :muttley::crazy:

Odpowiedz polub