Jan Błachowicz nie jest entuzjastą organizowania natychmiastowego rewanżu pomiędzy Seanem Stricklandem a Israelem Adesanyą. Jego zdaniem UFC powinno przygotować jakąś inną walkę mistrzowską.

10 września w Australii podczas gali UFC 293 Israel Adesanya stanął do walki Seanem Stricklandem i przegrał pojedynek na pełnym dystansie. Po gali szybko zaczęły pojawiać się głosy dotyczące zorganizowaniem natychmiastowego rewanżu. Jan Błachowicz uważa jednak, że do takiej walki nie powinno dojść. W rozmowie dla Fanatics View Polak powiedział:

Liczę, że zobaczymy coś nowego. Nie chcę oglądać rewanżu, ponieważ to nie byłoby uczciwe.

Odnosząc się do przegranej Israela, Jan dodał:

Przed walką mówiłem, że Strickland może tego dokonać i miałem rację. On nie miał nic do stracenia, a Adesanya skupiał się bardziej na temacie i walce z Dricusem. Uważam, że nie był odpowiednio skupiony na walce ze Stricklandem i to był jego błąd. Strickalnd zrobił swoje, wykonał świetną robotę. Moim zdaniem Adesanya myślał o wszystkim, tylko nie o walce ze Stricklandem.

Adesanya zdobył tymczasowy pas wagi średniej w kwietniu roku 2019. Pokonał wówczas Kelvina Gasteluma. W październiku tego samego roku zmierzył się w unifikacyjnym pojedynku z Robertem Whittakerem i odebrała mu pełnoprawny pas. Tytuł obronił pięć razy. Adesanya pas utracił w 2022 roku w walce z Alexem Pereirą, ale w rewanżu odebrał trofeum z rąk Brazylijczyka. Teraz Israel został ponownie strącony z tronu kategorii średniej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,859 komentarzy 2,845 polubień

Jan Błachowicz nie jest entuzjastą organizowania natychmiastowego rewanżu pomiędzy Seanem Stricklandem a Israelem Adesanyą. Jego zdaniem UFC powinno przygotować jakąś inną walkę mistrzowską. 10 września w Australii podczas gali UFC 293 Israel Adesanya stanął do walki Seanem Stricklandem i przegrał pojedynek na pełnym dystansie. Po gali szybko zaczęły pojawiać się głosy dotyczące zorganizowaniem natychmiastowego rewanżu. […]

Odpowiedz polub

click to expand...