Alex Pereira

Jiri Prochazka przegrał pierwszą walkę z Alexem Pereirą. W drugim starciu nie zamierza jednak zmieniać swojego podejście do walki, chce jedynie być bardziej precyzyjny niż poprzednio.

Już 29 czerwca Alex Pereira, mistrz UFC wagi półciężkie, zmierzy się po raz drugi z Jirim Prochazką. W pierwszym pojedynku Czech musiał uznać wyższość Brazylijczyka, ale w drugiej walce nie zamierza wprowadzać poważnych zmian. W rozmowie z dziennikarzami przed galą Prochazka powiedział:

Widziałem naszą walkę wiele razy, ale niczego nie chcę zmieniać. Chcę robić to samo, ale znacznie lepiej. Chcę być bardziej precyzyjny i skupić się na detalach, na niskich kopnięciach i po prostu wgrać.

Prochazka odniósł się również do potencjalnego trzeciego pojedynku z Pereirą.

Wszyscy chcą trylogii, ale dla mnie nie ma to znaczenia. Nie myślę teraz o tym, nie myślę o tym, kto będzie moim następnym rywalem. Jestem tu i teraz, aby wygrać tę walkę, aby pokazać to, co najlepsze.

Podczas gali UFC 295, która odbyła się 11 listopada 2023 roku w Nowym Jorku, Alex Pereira pokonał Jiriego i zdobył tytuł mistrzowski kategorii półciężkiej. W kolejnej walce, która odbyła się 13 kwietnia w Las Vegas, Jiri Prochazka zmierzył się z Aleksandarem Rakiciem. Starcie zakończyło się w drugiej rundzie nokautem na Rakiciu. Prochazka powrócił więc na drogę zwycięstw po przegranej i teraz ponownie zawalczy o pas. Czech w klatce UFC stoczył do tej pory pięć pojedynków i cztery z nich wygrał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

6,095 komentarzy 24,025 polubień

„Niczego nie chcę zmieniać”​

Krecik niczym stare baby i obsługa komputera u mnie w robocie. Nie zadziałało za pierwszym razem? Trzeba resetować i ponownie odpalać, aż do skutku! :beczka:
Skoro nie chce nic zmieniać, to i wyniku też nie zmieni:fjedzia:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of alww
alww

PRIDE FC
Middleweight

6,734 komentarzy 35,463 polubień

Zmień cos bo chce zobaczyć trylogie a nie jakiś pastuchow jako pretendentów

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Hellah
Hellah

PRIDE FC
Lightweight

6,330 komentarzy 20,721 polubień

Czyli gameplan Prochazki jest prosty, na początku spokojnie, ale jak już Poatan rozjebie mu nogę kopnięciami to opuści ręce na kolana, wystawi łeb i ruszy do przodu, wyłapie znowu sierpa i pójdzie lulu :awesome:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of KML
KML

Legacy FC
Bantamweight

1,891 komentarzy 3,216 polubień

W ostatniej walce z Rakiciem wyglądał tragicznie. Uratował go tylko fakt, że gość ma watę w łapach i mentalnie nie ogarnia. Jeśli w tej walce będzie tyle zbierał to sukcesów mu nie wróżę.

Odpowiedz 2 polubień