Francis Ngannou nie przejmuje się tym, że promotor Anthony’ego Joshuy uważa, iż Ngannou nie ma szans w pięściarskim starciu z Anglikiem. Były mistrz UFC zapowiada, że chce przetestować twardość szczęki Anthony’ego.

Już w marcu Francis Ngannou stanie do walki w bokserskim ringu z Anthonym Johusą. Przed zbliżającym się pojedynkiem Eddie Hearn zapowiedział w programie The MMA Hour, że dla Joshuy walka z Ngannou, to będą łatwe pieniądze do zarobienia. Ngannou nie przejmuje się takim spojrzenie na sprawę, o czym powiedział w tym samym programie.

Eddie jest promotorem. Takie opowieści są dla niego codziennością. Jak nie mówi tego o mnie, to mówi o kimś innym. Data walki jest ustalona. Mamy dwa miesiące i nie sądzę, aby to były dla nich łatwe pieniądze do zarobienia. Nie jestem pewien czy Anthony po przyjęciu takiego ciosu, jaki przyjął ode mnie Fury, wstanie z desek. Słyszałem, że Joshua ma słabą szczękę. Zamierzam to sprawdzić.

Do pojedynku Ngannou z Joshuą ma dojść 8 marca w Arabii Saudyjskiej. Dla Francisa będzie to drugie starcie w pięściarskim ringu. W pierwszej walce przegrał na punkty z Tysonem Furym, ale werdykt wzbudził kontrowersje. Ngannou  jest byłym mistrzem UFC wagi ciężkiej, który zakończył swoją współpracę z największą marką MMA na świecie. Anthony Joshua jest natomiast byłym mistrzem wagi ciężkiej w boksie. Na swoim koncie ma 30 stoczonych pojedynków, z których 27 wygrał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,977 komentarzy 3,043 polubień

Francis Ngannou nie przejmuje się tym, że promotor Anthony’ego Joshuy uważa, iż Ngannou nie ma szans w pięściarskim starciu z Anglikiem. Były mistrz UFC zapowiada, że chce przetestować twardość szczęki Anthony’ego. Już w marcu Francis Ngannou stanie do walki w bokserskim ringu z Anthonym Johusą. Przed zbliżającym się pojedynkiem Eddie Hearn zapowiedział w programie The […]

Odpowiedz polub

click to expand...