Fot. Piotr Pędziszewski
Fot. Piotr Pędziszewski

Jak informowaliśmy kilka dni temu, Ian McCall zmuszony był wycofać się z pojedynku z Bradem Pickettem (MMA 23-8, 9. w rankingu MMARocks), z którym miał zmierzyć się 8 marca na UFC Fight Night 38. Najlepsza organizacja MMA na świecie podjęła próby znalezienie zastępstwa w tym starciu i, mimo krótkiego terminu, udało im się zakontraktować Neila Serry’ego (MMA 13-9).

Choć do pojedynku pozostało jedynie 16 dni, mistrz wagi muszej Cage Warriors zdecydował się spróbować swoich sił w UFC w starciu z wysoko notowanym Pickettem. „2 Tap” wejdzie do oktagonu z passą czterech zwycięstw. W ostatniej walce Irlandczyk odklepał balachą pod koniec trzeciej rundy Mikaela Silandera i zdobył pas brytyjskiej organizacji. Seery miał bronić tytułu w pojedynku z Ulyssesem Gomezem na CWFC 62, ale z powodu problemów ze zbijaniem wagi Amerykanina do starcia nie doszło.

Brad Pickett na marcowej gali zadebiutuje w kategorii muszej. „One Punch” zdecydował się na zejście do niższej wagi po przegranej z Michaelem McDonaldem, który poddał go trójkątem nogami pod koniec 2. rundy na UFC Fight Night 26.

UFC Fight Night 38 odbędzie się już 8 marca w Londynie, a halą zmagań zawodników będzie O2 Arena. Pełna rozpiska gali tutaj.

Źródło: Sherdog.com

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.