Neil Magny zajmuje obecnie dwunaste miejsce w rankingu wagi półśredniej UFC. Amerykanin w kolejnym pojedynku chciałby zmierzyć się z kimś z pierwszej dziesiątki zestawienia i na potencjalnego rywala wskazuje Stephena Thompsona.

Podczas gali UFC 297, która odbyła się 20 stycznia w Toronto, Mike Malott zmierzył się z Neilem Magnym. Chociaż Magny nie był faworytem pojedynku na gali UFC 297, wygrał przez nokaut w ostatniej rundzie. Teraz Magny chciałby zawalczyć o wejście do pierwszej dziesiątki rankingu, o czym powiedział w programie The MMA Hour.

Aktualnie większość zawodników z pierwszej dziesiątki rankingu ma już zestawienia. Myślę, że walka z takim gościem jak „Wonderboy” byłaby świetnym rozwiązaniem w tym momencie. Myślę, że nie powinno być przeszkód, aby do niej doszło w kwietniu lub maju. Bardzo chciałbym takiej szansy.

Stephen Thompson zajmuje miejsce szóste w zestawieniu najlepszych zawodników kategorii półśredniej UFC. Thompson ostatni raz walczył w grudniu 2023 roku i musiał uznać wyższość w klatce Shavkata Rakhmonova.

Neil Magny dla UFC walczy od roku 2013. W całej karierze stoczył 40 pojedynków, ale w ostatnim czasie walczy w kratkę w oktagonie UFC. Do klatki UFC na gali w Toronto wszedł po przegranej z Ianem Garrym. Magny w swoim sportowym resume ma zwycięstwa nad takimi zawodnikami jak: Robbie Lawler, Carlos Condit, Kelvin Gastelum czy Hector Lombard.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,998 komentarzy 3,072 polubień

Neil Magny zajmuje obecnie dwunaste miejsce w rankingu wagi półśredniej UFC. Amerykanin w kolejnym pojedynku chciałby zmierzyć się z kimś z pierwszej dziesiątki zestawienia i na potencjalnego rywala wskazuje Stephena Thompsona. Podczas gali UFC 297, która odbyła się 20 stycznia w Toronto, Mike Malott zmierzył się z Neilem Magnym. Chociaż Magny nie był faworytem pojedynku […]

Odpowiedz polub

click to expand...