Nazwisko braci Diaz dość często przewija się w mediach w kontekście ich kolejnych walk w organizacji UFC. Starszy z braci, Nick, wyjaśnił ostatnio w bezpośredni sposób, że nie zamierza wracać do oktagonu, bo nie chce nikogo krzywdzić, chce jedynie imprezować.

Nie wiadomo natomiast jaka przyszłość sportowa czeka Nate’a, młodszego z braci, który w listopadzie 2018 roku, podczas gali UFC 230 miał  zmierzyć się z Dustinem Poirierem, lecz ostatecznie nie zawalczył wcale.

Pod koniec roku Nate napisał również w mediach społecznościowych, że chce aby UFC zwolniło go z kontraktu. Teraz natomiast, będąc gościem podczas gali UFC w Phoenix, spotkał się w hali z szefem UFC, Daną Whitem i zapytany przez Megan Olivi o to czy niedługo można się go spodziewać w oktagonie, odparł: tak, nadchodzę. Reporterka zapytała też o zdanie w tej sprawie Danę White’a, który skwitował temat krótkim: nie.

Wszystko wskazuje więc na to, że na ewentualny powrót młodszego z braci Diaz do oktagonu przyjdzie jeszcze nieco poczekać.

Całe zdarzenie ze spotkania Diaza z White’em można zobaczyć na poniższym filmie.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.