petr yan

Podczas gali UFC 251 dojdzie do mistrzowskiego starcia w kategorii koguciej pomiędzy Petrem Yanem i Jose Aldo. Yan ma dużo szacunku do swojego rywala, ale jak sam powiedział w rozmowie dla serwisu BJPenn.com, to nie wpłynie na jego podejście do starcia w klatce.

Cieszę się z tej możliwości. Jestem o krok bliżej od mojego celu i zdobycia tytułu mistrzowskiego. Wspaniale jest być częścią pierwszej, historycznej gali na „Fight Island”. Jose ma wielkie nazwisko i osiągnął dużo w tym sporcie. Bardzo go szanuję, ale to nie wpłynie na moje podejście do walki. Wykorzystam swoją szansę.

Yan nastawia się też na mocną i dobrą walkę, ale planuje też narzucić rywalowi swój styl gry.

Nasze style walki do siebie pasują. Wierzę, że damy ekscytujący bój. Będę kontrolował to starcie i narzucał swój rytm. Będziemy walczyć na moich warunkach. Jestem w 100 procentach skupiony na zwycięstwie i wygranej w dominującym stylu.

Brazylijczyk jest jednym z najlepszych zawodników w historii MMA, dzierżył on także pas wagi piórkowej WEC oraz UFC. Yan na chwilę obecną uważany jest za jeden z największych talentów, na swoim koncie zanotował także tytuł mistrzowski organizacji ACB.

Do walki obu zawodników dojdzie już 11 lipca.

Zobacz również: „Nasza kategoria zmieni się w cyrk” – Burns obawia się zwycięstwa Masvidala

9 KOMENTARZE

 1. Niech Yan zakończy te favele na amen dawania TS z dupy czasy Edgarow i Aldo już się skończyły chociaż obydwoje dają jeszcze dobre walki  , niech wygra Yan i ariwederczi Aldo

 2. Kurła,gdyby ta walka odbywała się chociażby 5 lat temu to bez wątpienia postawił bym na Aldo,ale teraz jestem zdecydowanie za Yanem.

 3. Kurła,gdyby ta walka odbywała się chociażby 5 lat temu to bez wątpienia postawił bym na Aldo,ale teraz jestem zdecydowanie za Yanem.

  No niezbyt zaskakujące, zważywszy, że 5 lat temu Yan był po jednej walce w karierze, a Aldo był mistrzem UFC i to jednym z najbardziej dominujących w historii.

  Z całym szacunkiem, ale nie widzę Aldo w tej walce w żadnym elemencie. Chyba, że jakimś cudem powróci do lowkicków. Będę bardzo zaskoczony jeśli wygra. A Yan to mój ulubiony zawodnik pod względem stylu spośród stójkowiczów. Pięknie się go ogląda.

 4. No niezbyt zaskakujące, zważywszy, że 5 lat temu Yan był po jednej walce w karierze, a Aldo był mistrzem UFC i to jednym z najbardziej dominujących w historii.

  Z całym szacunkiem, ale nie widzę Aldo w tej walce w żadnym elemencie. Chyba, że jakimś cudem powróci do lowkicków. Będę bardzo zaskoczony jeśli wygra. A Yan to mój ulubiony zawodnik pod względem stylu spośród stójkowiczów. Pięknie się go ogląda.

  Yan jest dojebany, tez jestem turbofanem ale cos czuje, ze moze wygrac underdog

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.