Podczas gali UFC 251 dojdzie do mistrzowskiego starcia w kategorii koguciej pomiędzy Petrem Yanem i Jose Aldo. Yan ma dużo szacunku do swojego rywala, ale jak sam powiedział w rozmowie dla serwisu BJPenn.com, to nie wpłynie na jego podejście do starcia w klatce.

Cieszę się z tej możliwości. Jestem o krok bliżej od mojego celu i zdobycia tytułu mistrzowskiego. Wspaniale jest być częścią pierwszej, historycznej gali na „Fight Island”. Jose ma wielkie nazwisko i osiągnął dużo w tym sporcie. Bardzo go szanuję, ale to nie wpłynie na moje podejście do walki. Wykorzystam swoją szansę.

Yan nastawia się też na mocną i dobrą walkę, ale planuje też narzucić rywalowi swój styl gry.

Nasze style walki do siebie pasują. Wierzę, że damy ekscytujący bój. Będę kontrolował to starcie i narzucał swój rytm. Będziemy walczyć na moich warunkach. Jestem w 100 procentach skupiony na zwycięstwie i wygranej w dominującym stylu.

Brazylijczyk jest jednym z najlepszych zawodników w historii MMA, dzierżył on także pas wagi piórkowej WEC oraz UFC. Yan na chwilę obecną uważany jest za jeden z największych talentów, na swoim koncie zanotował także tytuł mistrzowski organizacji ACB.

Do walki obu zawodników dojdzie już 11 lipca.

Zobacz również: „Nasza kategoria zmieni się w cyrk” – Burns obawia się zwycięstwa Masvidala

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.