Tomasz Narkun i Mamed Khalidov KSW
Tomasz Narkun i Mamed Khalidov

O powrocie organizacji KSW na PGE Narodowy mówi się od dawna. Obaj właściciele organizacji zasugerowali już, że niedługo KSW może faktycznie zorganizować tam swoją drugą galę. Ewentualny powrót na PGE Narodowy i zapowiedź powrotu do KSW Mameda Khalidova (MMA 34-6-2) postanowił jakiś czas temu połączyć w jedną całość Tomasz Narkun (MMA 16-3), który miał okazję dwa razy walczyć i dwa razy wygrać z Mamedem i który w mediach społecznościowych powiedział:

Stadion Narodowy? Nowe rekordy? Robimy trylogię? Wiele ludzi pisze do mnie prywatne wiadomości odnośnie tego czy będzie trzecia walka z Mamedem Kahlidovem? Fanów ogarnęło wielkie poruszenie po tym jak Mamed Khalidov postanowił powrócić do MMA, tak że kto wie? Stadion Narodowy? Trzecia walka z Narkunem? Narkun vs Khalidov? Zobaczymy.

Wygląda jednak na to, że pomysł trzeciej walki z Mamedem nie jest już aktualny, bowiem w najnowszym wywiadzie przeprowadzonym przez Andrzeja Kostyrę, Tomasz Narkun powiedział:

Z mojej strony to wygląda tak, że ja już nic nie muszę nikomu udowadniać. Nie muszę udowadniać nic sobie, kibicom. Widzieliśmy dwa pojedynki z Mamedem, także myślę, że to już jest rozdział zamknięty.

9 KOMENTARZE

  1. Z mojej strony to wygląda tak, że ja już nic nie muszę nikomu udowadniać. Nie muszę udowadniać nic sobie, kibicom. Widzieliśmy dwa pojedynki z Mamedem, także myślę, że to już jest rozdział zamknięty.

    Czyli najpierw chce kolejną bezpieczną (a zarazem bezsensowną) walkę z emerytem z niższej kategorii wagowej nie ryzykując nawet pasa.

    Następnie przez część ludzi wyśmiany, przez resztę powiedziane że bez sensu, to jednak już nikomu nie musi nic udowadniać i dla niego to rozdział zamknięty. Drugiego takiego nie znajdziemy.

  2. Zyska szacunek, jak będzie odmawiał i zamknie ten temat. Mamed powinien walczyć tylko w wadze średniej. Nie musi sobie ani nikomu innemu nic udowadniać.

  3. Z mojej strony to wygląda tak, że ja już nic nie muszę nikomu udowadniać. Nie muszę udowadniać nic sobie, kibicom. Dlatego bede juz do konca kariery walczyl w KSW i obijal bumow i odpady z UFC. Jestem najlepszy!

    Poprawilem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.