Artur Szpila w rozmowie z MMARocks.pl o ostatniej walce Anthony’ego Joshua, swoim pojedynku z Mariuszem Wachem, a także tym, czy pojedzie na walkę Michała Materli z Damianem Janikowskim. „Szpila” opowiada też ciekawą historię o sparingu z Materlą:

24 KOMENTARZE

 1. Podoklejał łoniaki na brodzie 🙂 Dla niego z Wachem to być albo nie być. Jak przegra to już tylko walka z Zimnochem i… wejście w MMA, bo w boksie nie zapłacą mu złamanego szekla.

 2. Podoklejał łoniaki na brodzie 🙂 Dla niego z Wachem to być albo nie być. Jak przegra to już tylko walka z Zimnochem i… wejście w MMA, bo w boksie nie zapłacą mu złamanego szekla.

   A tam opowiadasz, to z Joshuy nic nie będzie. Jedna, dwie walki i koniec z nim . . . nie przekonał Artura . . .

  :jarolaugh:

 3. Czy w UFC też wszystko się kręci wokół recydywistów konfidentów skazańców i kolegów spod celi w sosie kibolskim czy to tylko charakterystyczne dla polskiego MMA a zwłaszcza KSW?

 4. Czy w UFC też wszystko się kręci wokół recydywistów konfidentów skazańców i kolegów spod celi w sosie kibolskim czy to tylko charakterystyczne dla polskiego MMA a zwłaszcza KSW?

  Zależy jak patrzeć ale nie można zaprzeczyć że znajdziesz tam damskich bokserów , psychopatów , transo-pedałów , ćpunów , pseudo-gangusów oraz debili nie wiem jak procentowo ale znajdziesz 😉 . I w sumie wokół niektórych się to kręci :mamed:

 5. Czy w UFC też wszystko się kręci wokół recydywistów konfidentów skazańców i kolegów spod celi w sosie kibolskim czy to tylko charakterystyczne dla polskiego MMA a zwłaszcza KSW?

  Ulubieni: Diaz,

  Sam sobie odpowiedz:D

 6. Git ma racje co do Joshuy. Krol cyganow w formie robi go do zera.

  Nastepny znafca, tak samo pisali o wilderze jak zaczynal.

  Nasze supergwiady boksu po prostu nie rozumueja ,ze mozna byc na topie i dalej sie rozwijac.  Dla szpilki to niepojęte,  bo skonczyl 6 klase w wieku 15 lat. :korwinlaugh:

 7. Pan Szpilka bo obskoczeniu wpierdolu od sympatycznego grubaska pana Kownackiego, doszedł do wniosku, że masa musi być, bo jak jest masa to jest klasa i pierdolnięcie. Niestety z masą straci swój jedyny atut czyli niezłą szybkość i dobre nogi, za to dalej będzie miał watę w łapie i cardio nie na 6 rund tylko na 3. Jak pan Wach się chociaż trochę zmobilizuje to pan Szpilka znowu pokaże podeszwy na ringu. A później już tylko KSW.

 8. Nastepny znafca, tak samo pisali o wilderze jak zaczynal.

  Nasze supergwiady boksu po prostu nie rozumueja ,ze mozna byc na topie i dalej sie rozwijac.  Dla szpilki to niepojęte,  bo skonczyl 6 klase w wieku 15 lat. :korwinlaugh:

  Tak, jestem znawca. Antoni sie rozwija, ale i tak to nie ten talent co Fury, a ostatnimi wystepami pokazuje, ze taki bumobij jak Wilder smialo moze go znokaltowac.

 9. Tak, jestem znawca. Antoni sie rozwija, ale i tak to nie ten talent co Fury, a ostatnimi wystepami pokazuje, ze taki bumobij jak Wilder smialo moze go znokaltowac.

  Kogo Pan Wilder może znokautować? Antoniego czy cygana?

 10. Kogo Pan Wilder może znokautować? Antoniego czy cygana?

  Antoniego, Cygan raczej wypykalby obydwu.

 11. Antoniego, Cygan raczej wypykalby obydwu.

  Z formą z walki z Kliczko- mógłby, ale mógłby też dostać w cymbał i pokazać podeszwy, bo ma szklaną szczękę i się gubi jeśli ktoś w niego wchodzi na pełnej, zwłaszcza, że obaj są niewiele mniejsi od niego. Ale dwa lata ćpania, 180kg wagi, brak treningu, w rywalizacji na najwyższym poziomie, może się okazać, że już nigdy nie wróci do tamtej formy a świat mu odjechał.

  Wilder Antoniego, Antoni Bawełnę, jasna sprawa, tu obaj mogą spokojnie zniszczyć przeciwnika. Ja jednak wyżej stawiam pana Antoniego, więcej doświadczenia, więcej trudnych walk, dużo lepsza technika. Kraulista z Alabamy pokonał tylko dziadka z Kuby i bazuje na jednym wiatraku z prawej ręki.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.