nam_phan
(fot. James Goyder/sherdog.com)

W dwa tygodnie po zwycięstwie na tokijskiej gali Grandslam MMA „Way of the Cage” znany z UFC Nam Phan (MMA 19-13) podpisał długoterminową umowę z japońską organizacją Pancrase.

Informację tę podało samo Pancrase. Phan zawalczy 5 października na gali oznaczonej numerem 261 w Tokyo’s Differ Ariake Arena. Jego przeciwnikiem będzie jeden z czołowych zawodników wagi piórkowej, Yuki Baba (MMA 11-4). Partner treningowy Naoyukiego Kotaniego (MMA 33-11-7) pokazał swój potencjał w marcu, kiedy to znokautował Guya Delumeau (MMA 18-9-3), i jest na najlepszej drodze do otrzymania walki o tytuł King of Pancrase. Obecnym posiadaczem pasa jest Takumi Nakayama (MMA 19-14-6-1).

Nam Phan na lipcowej gali odniósł pierwsze od 2009 zwycięstwo przez nokaut. Uderzeniami odprawił Kenichiego Ito (MMA 12-12-8). Przed tą walką zaliczył serię trzech porażek, co spowodowało rozwiązanie jego kontraktu przez UFC.

2 KOMENTARZE

  1. Namowi brakuje "tego czegoś", ale walki zwykle dawał zacięte i wszechstronne. Te bieganie w domu TUF'a, gdy inni się mu dziwili zawsze gwarantuje walkę z odpowiednim tempem na pełnym dystansie w jego wykonaniu. Wałku i ogólnie wojny z Leo nie zapomnę raczej nigdy 😉

    Mam nadzieję, że jeszcze pare dobrych walk da do obejrzenia gdzieś 😉

  2. Jeśli będzie wygrywał, to za jakiś czas biorąc walkę w zastępstwie może wrócić do UFC.Obecnie są tam gorsi zawodnicy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.