Kamaru Usman w ostatniej walce przegrał z Leonem Edwardsem i nie udało mu się odzyskać mistrzowskiego pasa. Były czempion wagi półśredniej jest zdania, że być może zbyt szybko chciał ponownie zawalczyć z Edwardsem i to był jego błąd.

Podczas gali UFC 286, która odbyła się 18 marca w Londynie, doszło do starcie Leona Edwardsa z Kamaru Usmanem. Edwards wygrał na punkty i obronił mistrzowski tytuł wagi półśredniej. Walka w Londynie była trzecim starciem Usmana z Edwardsem. W pierwszym Usman pokonała Edwardsa, a w drugim Edwards odebrał Usmanowi mistrzowski tytuł.

Patrząc z perspektywy czasu Usman uważa, że zbyt szybko wyszedł do trzeciej walki z Leonem Edwardsem. Będąc gościem audycji DC & RC Kamaru stwierdził:

Najprawdopodobniej się pospieszyłem. Powinienem był dać sobie więcej czasu. Gdy jednak pojawiła się możliwość szybkiej walki, zdecydowałem się. Po przegranej mówiłem sobie, że nie mogę pozwolić temu gościowi zbyt długo chodzić z pasem i utwierdzać go w przekonaniu, że jest mistrzem. Im dłużej to będzie trwało, tym on zyska większą pewność siebie. Jako osoba lubiąca współzawodnictwo powiedziałem sobie, że trzeba walczyć. Trzeba odesłać Leona ponownie do szeregu pretendentów.

Przed drugą walką z Edwardsem Kamaru Usman był niepokonany w oktagonie UFC, w którym stoczył 15 pojedynków. Dla amerykańskiej marki zaczął walczyć w roku 2015. W roku 2019 zdobył pas mistrzowski i obronił go pięć razy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of łajcior
łajcior

Legacy FC
Bantamweight

1,889 komentarzy 2,937 polubień

Fajne syfy na plecach, normalna sprawa u 35 letniego mężczyzny
Fake Newsman jesteś skończony

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Navio2.0
Navio2.0

ONE FC
Lightweight

2,378 komentarzy 2,766 polubień

Usman wygrał 3 walkę, ale wiadomo tam jest Anglia i anglicy tam nie przgrywają. Bisping najlepszym tego przykładem hehe.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of łajcior
łajcior

Legacy FC
Bantamweight

1,889 komentarzy 2,937 polubień

Usman wygrał 3 walkę, ale wiadomo tam jest Anglia i anglicy tam nie przgrywają. Bisping najlepszym tego przykładem hehe.

Wygrał walke nie trafiając żadnych ciosów jednocześnie przyjmując ich całe mnóstwo? Dobre, dobre
Nawet z odjętym punktem sterydziarz przejebał z wielkiem królem Edwardsem hahahah kompromitacja

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Legacy FC
Featherweight

1,918 komentarzy 4,120 polubień

Właśnie, co się dzieje z WW teraz? Ostatnio cisza...

Odpowiedz polub

Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Heavyweight

3,878 komentarzy 7,555 polubień

Najprawdopodobniej się skończyłeś

Odpowiedz polub