Dana White jest zdania, że to Jon Jones jest najlepszym zawodnikiem w historii MMA. Uważa też, że jego osiągnięć nie można porównać z tym, co robił w klatce Khabib Nurmagomedov.

Dyskusje na temat tego, kto jest najlepszym zawodnikiem MMA w historii trwają od lat. Dana White nie kryje, że ma swojego faworyta. Będąc gościem programu Games With Names White przy okazji rozmowy o Khabibie Nurmagomedovie, niepokonanym byłym mistrzu UFC wagi lekkiej, powiedział:

Najlepszym zawodnikiem w historii jest Jon Jones. Jon jest niepokonany. Khabib też był niepokonany, ale chciałbym zobaczyć więcej jego walk. Jon jest jtu od zawsze, pobił wszystkich w wadze półciężkiej, a teraz wygrywa w wadze ciężkiej po trzech latach przerwy. Ali nigdy nie wyglądał tak samo po przerwie od startów. Jon Jones wrócił do klatki i sprawił, że Ciryl Gane wyglądał jakby to było jego pierwsze starcie w karierze. Jones jest najlepszym zawodnikiem w historii.

Jon Jones to były mistrz i dominator wagi półciężkiej. Ma na swoim koncie 29 pojedynków, z których 27 zakończyło się jego wygranymi. Pas mistrzowski wagi półciężkiej zdobył w roku 2011. Tytuł obronił 13 razy. Do debiutu w wadze ciężkiej Jones szykował się ponad dwa lata. Podczas gali UFC 285, która odbyła się 4 marca 2023 roki w Las Vegas, Jon Jones udanie powrócił do oktagonu UFC i szybko uporał się z Cirylem Gane.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

19 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Light Heavyweight

16,693 komentarzy 126,472 polubień

A ktokolwiek porównywał tych dwóch?
Wystarczy spojrzeć na rekord Khabiba i spróbować się nie zaśmiać
1709287380125.png
1709287407715.png

Odpowiedz 28 polubień

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Heavyweight

17,509 komentarzy 38,783 polubień
Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Heavyweight

19,319 komentarzy 43,895 polubień

Co tam Khabib wspomniany jak to zawodnicy typu GSP, Silva, Aldo, Johnson to jedyni zawodnicy w konwersacji o GOAT poza Jones jak dla mnie

Odpowiedz 16 polubień

Avatar of pczar1
pczar1

BAMMA
Lightweight

871 komentarzy 1,446 polubień

Pełna zgoda z Daną. Jones jest GOAT-em, szkoda że tyle zmarnował przez jakieś wybryki.

Odpowiedz 6 polubień

b
billydom

Oplot Challenge
Middleweight

90 komentarzy 170 polubień

Ciężko się z tym nie zgodzić

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Bellator
Heavyweight

4,757 komentarzy 11,371 polubień

Ile razy jeszcze będzie ten temat poruszany? Co tydzień jest

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of 5jointow
5jointow

WSOF
Light Heavyweight

3,492 komentarzy 16,262 polubień

Ile razy jeszcze będzie ten temat poruszany? Co tydzień jest

Właśnie miałem pisać że co jakiś czas jest news pt. "kogo Dana uważa za najlepszego zawodnika wszechczasów".
Po co to komu? Ktoś wie?

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of GroszMC
GroszMC

Bellator
Heavyweight

4,775 komentarzy 14,224 polubień

:joe::wtf2::płacz:

Odpowiedz polub

Avatar of Endrju Golara
Endrju Golara

WSOF
Light Heavyweight

3,411 komentarzy 11,771 polubień

Oh gówno. Tutaj my idziemy znowu...

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Bambosze
Bambosze

KSW
Welterweight

5,327 komentarzy 12,595 polubień

Najlepszym zawodnikiem w historii jest Jon Jones. Jon jest niepokonany.

:najmancoty: Przecież Matt Hamill pokonał tego ogórka.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Snoozeman
Snoozeman

Shark Fights
Middleweight

1,285 komentarzy 3,107 polubień

GOATem jest ten co przynosi Danucie najwięcej pieniędzy. I w sumie nie można mu się dziwić. Wypiął się na Khabiba bo ten odrzucił jego rewanz z Rudym, więc będzie teraz podlizywał się po raz setny Bonesowi. Chyba wszystko wyjaśnia brak decyzji w kierunku odebrania mu pasa. Jones może siedzieć kolejny rok na dupie i dopóki sam nie zwakuje pasa to Dana mu nie podskoczy. A taki Polak Rodak nie ma wyjścia, musi czekać albo obijać grubasów w 30 sekund.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Karas
Karas

EFC Africa
Featherweight

2,751 komentarzy 6,107 polubień

Dla mnie Demetrious Johnson.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,124 komentarzy 81,196 polubień

Minimum co pół roku musi pojawić się temat w którym White mówi że uważa Jona za Goata, bez tego półrocze zmarnowane.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Bellator
Heavyweight

4,757 komentarzy 11,371 polubień

Tylko Łukasz Parobiec Ciosu Bombowiec :burnit:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Risky
Risky

UFC
Light Heavyweight

14,670 komentarzy 58,348 polubień

Tylko Łukasz Parobiec Ciosu Bombowiec :burnit:

Jeśli aspinall wygra z Jonesem to Parobiec będzie korespondencyjnym goatem UFC nawet nigdy tam nie walcząc.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Championship

29,302 komentarzy 47,931 polubień

Minimum co pół roku musi pojawić się temat w którym White mówi że uważa Jona za Goata, bez tego półrocze zmarnowane.

W końcu ma pas UFC... no i walkę z GOAT wagi ciężkiej, czyli strażakiem Samem, znaczy się Stipe :lol: pewnie tak to będzie Dana reklamował...

Odpowiedz polub

Avatar of bill boży
bill boży

Maximum FC
Lightweight

1,502 komentarzy 8,499 polubień

kabib jest znany tylko z tego, że udusił konora i wyskoczył z klatki jak małpa.

Odpowiedz polub

Avatar of Kraver
Kraver

PRIDE FC
Middleweight

6,715 komentarzy 21,476 polubień

Pomijając pictogramy, sparingi ze swoją kobietą i inne ekscesy poza klatką to racja Jones jest najlepszy, ale i tak wolę GSP i Andersona w primie. Khabib za krótko walczył z najlepszymi i w zasadzie na rozkładzie ma tylko Gejcziego i poriera. On nawet nie jest najlepszy w historii lekkiej a co dopiero P4P.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Risky
Risky

UFC
Light Heavyweight

14,670 komentarzy 58,348 polubień

kabib jest znany tylko z tego, że udusił konora i wyskoczył z klatki jak małpa.

Jeszcze z wanny.

Odpowiedz 1 Like