daniel cormier

Daniel Cormier włączył się do dyskusji w sprawie tego, który zawodnik jest lub był najlepszym pięściarzem w świecie MMA. Były mistrz UFC uważa, że taką osobą był James Toney.

Daniel Cormier, były mistrz UFC wagi ciężkiej i półciężkiej, postanowił w zaskakujący sposób podejść do dyskusji na temat tego, kto jest najlepszym pięściarzem świata MMA. W audycji DC and RC Cormier rozwiązując ten dylemat stwierdzając:

Numerem jeden na liście najlepszych pięściarzy w historii MMA jest James Toney. Może nie miał okazji pokazać swoich umiejętności w walce, został sprowadzony na ziemię i poddany przez Randy’ego Couture’a, ale James Toney nadal jest mistrzem świata wagi średniej. On walczył z Bernardem Hopkinsem i jest jednym z najlepszych pięściarzy w historii. Skoro doceniamy Conora za to, że walczył z Floydem w ringu, nie możemy zapominać o Tonym w MMA.

James Toney to były zawodowy mistrz świata bokserskiej organizacji IBF w trzech kategoriach wagowych. W roku 2010 Toney postanowił spróbować swoich sił w MMA i podpisał kontrakt z UFC. Na gali UFC 118 zmierzył się z Randym Coutue’em i został przez niego poddany w pierwszej rundzie pojedynku. Po tej walce UFC szybko zrezygnowało z usług Toney’ego, a pięściarz nie wszedł już więcej do klatki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.