Stipe Miocic nokaut ufc
Stipe Miocic i Alistair Overeem

Stipe Miocic (MMA 18-3), były mistrz wagi ciężkiej organizacji UFC, w sobotę powróci do oktagonu, by po raz drugi zmierzyć się w nim z Danielem Cormierem (MMA 22-1). Tym razem Miocic będzie walczył o odzyskanie tytułu mistrzowskiego, który utracił w pierwszym pojedynku z Danielem.

Tuż przed tym wydarzeniem, zbliżającą się galą UFC 241, organizacja UFC postanowiła przypomnieć 5 najlepszych nokautów w wykonaniu Stipe Miocica.

Stipe Miocic, który walczy w zawodowym MMA od roku 2010, ma na swoim koncie 18 wygranych pojedynków, z których aż 14 zakończył nokautami. Co ciekawe, Stipe jeszcze nigdy nie zmusił do poddania się żadnego rywala i nigdy też sam nie był poddany.

Do drugiej walki Stipe Miocica z Danielem Cormierem dojdzie już 17 sierpnia, podczas gali UFC 241, która odbędzie się w Anaheim w Kalifornii.

6 KOMENTARZE

  1. To byo straszne jak wciskał szczękę Konia w matę  jakby to był button na stronie internetowej która sie zawiesiła. Jeb jeb jeb LPM

  2. Niestety dla Stipe, jego szczeka jest szklana. Bardzo mozliwe, ze Daniel znowu go zalatwi jakims krotkim strzalem z poldystansu.

  3. Niestety dla Stipe, jego szczeka jest szklana. Bardzo mozliwe, ze Daniel znowu go zalatwi jakims krotkim strzalem z poldystansu.

    Tiaaa, pokazał szklaną szczękę w walcie z Bakambu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.