Conor McGregor to największa gwiazda świata MMA. Czy jednak ostatnia przegrana nie spowoduje, że Irlandczyk może utracić swój gwiazdorski status? Bruce Buffer uważa, że to zależy od samego Conora.

Wielki powrót Conora McGregora do klatki UFC nie skończył się dla niego dobrze. Irlandczyk w zeszłym miesiącu przegrał przed czasem z Dustinem Porierem.

W rozmowie dla RT Sport Bruce Buffer, konferansjer UFC, powiedział że przegrana może wpłynąć na status Conora, ale też dużo zależy od tego, jak sam McGregor podejdzie do tej sytuacji.

On zdecydowanie jest supergwiazdą i nadal może utrzymać swój status i swój wizerunek po przegranej. Ważne jest to jak sobie radzi z taką sytuacją. Ważne też będzie dla niego to, jak szybko wróci do klatki. Dobrze, aby zrobił to w przeciągu najbliższych trzech, pięciu miesięcy.

Aktualnie nie wiadomo kto będzie kolejnym rywalem Conora McGregora i kiedy Irlandczyk mógłby wrócić do klatki. Były mistrz UFC chciałby stoczyć jeszcze jeden pojedynek z Dustinem Porierem i tym samym zamknąć historię trylogią w oktagonie.

Szef UFC nie wyklucza ponownego zestawienia Conora z Dustinem. Na razie jednak nie wiadomo kiedy mogłoby dojść do trzeciej walki tych zawodników.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.