
Nie milkną echa ostatniej walki Mateusza Gamrota z Charlesem Olveirą. Przegraną Polaka skomentował Michał Oleksiejczuk.
11 października w Brazylii Mateusz Gamrot stanął do rywalizacji z Charlesem Oliveirą i został przez niego poddany. Polak wszedł do tego pojedynku w zastępstwie za kontuzjowanego Rafaela Fizieva.
Po walce Michał Oleksiejczuk napisał w serwisie X:
Brawo Gamer. Za to, że chcesz spełniać marzenia i robisz to bez żadnych kompleksów. Na tym elitarnym poziomie wszystko ma znaczenie. Nie ma się czym przejmować, doszedłeś tam gdzie 90 procent ludzi nie dojdzie nigdy. Odpoczniesz, wrócisz i wygrasz. Husaria nigdy się nie poddaje.
Brawo Gamer. Za to że chcesz spełniać marzenia i robisz to bez żadnych kompleksów. Na tym elitarnym poziomie, wszystko ma znaczenie. Nie ma się czym przejmować, doszedłeś tam gdzie 90 procent ludzi nie dojdzie nigdy. Odpoczniesz, wrócisz i wygrasz. Husaria nigdy się nie poddaje🔥
— Michal Oleksiejczuk (@oleksiejczukufc) October 12, 2025
Mateusz Gamrot ma za sobą dwanaście pojedynków w największej organizacji MMA na świecie, z których osiem wygrał. Mateusz bije się dla UFC od roku 2020. Polak zajmuje ósme miejsce w rankingu najlepszych zawodników wagi lekkiej UFC.


























29 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
KSW Heavyweight
Jungle Fight Welterweight
Jungle Fight Bantamweight
Oplot Challenge Heavyweight
KSW Heavyweight
WSOF Middleweight
UFC Middleweight
UFC Heavyweight
UFC Heavyweight
WSOF Bantamweight
NoLife FC
WSOF Middleweight
Legacy FC Featherweight
UFC Heavyweight
UFC Bantamweight
Maximum FC Lightweight
UFC Middleweight
UFC Heavyweight
Maximum FC Lightweight
NoLife FC
UFC Heavyweight
UFC Middleweight
UFC Bantamweight
UFC Bantamweight
Bellator Featherweight
Oplot Challenge Featherweight
UFC Heavyweight
Loża Szyderców
UFC Bantamweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/81688/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>