Henry Cejudo, były mistrz UFC, jest zdania, że Alexander Volkanovski potrzebuje dużo czas na przygotowania do walki z takim rywalem jak Islam Makhachev.
Na razie nie wiadomo kiedy dojdzie do pojedynku Alexandra Volkanovskiego, mistrza UFC wagi piórkowej, z Islamem Makhachevem, czempionem wagi lekkiej, ale szef UFC, Dana White, podczas spotkania z mediami po gali UFC 280 powiedział, że być może starcie to zostanie zorganizowane w lutym 2023 roku podczas gali UFC 284, która ma się odbyć w Australii.
Zdaniem Henry’ego Cejudo Volkanovski potrzebuje zdecydowanie więcej czasu na przygotowania do takiej walki. Były mistrz powiedział o tym na swoim kanale w serwisie YouTube.
Zmierzy się z gościem, który jest wyższy, silniejszy, potrafi przyjąć cios i iść dalej. Zmierzy się z gościem, który otwarcie mówi o tym, co zrobi – obali i będzie cię niszczył w parterze. Na przygotowanie się do takiej walki potrzeba więcej czasu. Nie rozumiem czemu chcą robić to w Australii już w lutym. To jest bardzo wcześnie. Wiem, że Alex posiada niezbędne umiejętności, ale na przygotowanie się do takiego rywala będzie potrzebował więcej niż cztery miesiące. Będzie potrzebował odpowiednich sparingpartnerów i trenerów.
Alexander Volkanovski, mistrz UFC wagi piórkowej, od dawna zapowiadał, że chce spróbować swoich sił w kategorii lekkiej i zdobyć drugi pas. Podczas gali UFC 280 był zawodnikiem rezerwowym do walki Islama z Charlesem Oliveirą.
Volkanovski pozostaje niepokonany od roku 2013 i jest na fali 22 wygranych z rzędu. W UFC wygrał wszystkie 12 walk. W klatce pokonał m.in. Jose Aldo, Chada Mendesa oraz Darrena Elkinsa. W ostatnich walkach trzy razy wygrał z Maxem Hollowayem i raz z Brianem Ortegą oraz Chan Sung Jungiem.
22 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
WSOF Light Heavyweight
UFC Middleweight
Brutaal Light Heavyweight
UFC Middleweight
Maximum FC Middleweight
BAMMA Lightweight
Oplot Challenge Light Heavyweight
Oplot Challenge Featherweight
BAMMA Lightweight
UFC Middleweight
BAMMA Lightweight
KSW Featherweight
Bellator Heavyweight
MISTRZ ŚWIATA ⚽️
UFC Middleweight
Maximum FC Heavyweight
Legacy FC Lightweight
PRIDE FC Lightweight
Legacy FC Lightweight
PRIDE FC Lightweight
UFC Middleweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/64101/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>