bagiński materla

Piotr Baginski, trener Michała Materli, jest zdania, że jego podopieczny może rywalizować w różnych kategoriach wagowych i jego starcie z „Pudzianem” może nie być jednorazową zmianą wagi.

Już w maju w okrągłej klatce KSW dojdzie do zderzenia walczącego w wadze ciężkiej Mariusza Pudzianowskiego z walczącym w kategorii średniej Michałem Materlą. Pojedynek odbędzie się w limicie wagi ciężkiej.

Będąc gościem programu Oktagon Live trener Bagiński został zapytany o to, czy walka z Mariuszem jest jednorazowym wyskokiem do wagi ciężkiej i czy Michał jest otwarty na boje w różnych wagach.

Na pewno nie jest zamknięty na inne kategorie wagowe. To jest kwestia oczywiście przeciwnika i różnych innych negocjacji i wyzwań, które Michał będzie chciał podjąć.

Mówiąc natomiast o wadze Michała na walkę z Pudzianem Bagiński stwierdził:

Michał naturalnie waży koło stówki i więcej mu nie będzie potrzebne, bo nie dorówna masą, ani siłą Mariuszowi Pudzianowskiemu, więc nie ma sensu próbować tego robić. Trzeba bazować też na szybkości Michała i tu położyć nacisk, a jeżeli nabierze paru kilogramów, to
szybkość może spaść.

Do walki Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą dojdzie 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie.

Materla znajduje się dziś na trzecim miejscu rankingu najlepszych zawodników wagi średniej KSW. Mariusz Pudzianowski zajmuje pozycję drugą w kategorii ciężkiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

10,867 komentarzy 18,701 polubień

:pudziaonicbyniedao:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

PRIDE FC
Heavyweight

7,050 komentarzy 26,171 polubień
Avatar of Punisher14
Punisher14

Maximum FC
Lightweight

1,530 komentarzy 3,820 polubień

Jak trener Bagi tak mówi, to tak jest.

Odpowiedz polub

Avatar of chaoz
chaoz

WSOF
Heavyweight

3,512 komentarzy 7,662 polubień

"Na pewno nie jest zamknięty na inne kategorie wynagrodzenia."
POPRAWIŁEM

Tak serio to Materla zdaje sobie sprawę, że to już końcówka kariery, sportowo jest co raz gorszy. Jeszcze na serduchu pociągnie kilka takich frikowych walk i będzie wieszał rękawice na kołku. Tu nie ma co oczekiwać np. ponownej walki o pas KSW.

Odpowiedz 1 Like