pawlak romanowski

Radosław Paczuski jest zdania, że trudno wskazać faworyta pojedynku pomiędzy Pawłem Pawlakiem a Tomaszem Romanowskim.

Paweł Pawlak, numer jeden rankingu najlepszych zawodników wagi średniej KSW, w ostatnim pojedynku pokonał Toma Breese’a czym miał zapewnić sobie walkę o mistrzowski tytuł. Podczas gali XTB KSW 78 Tomasz Romanowski pokonał Radosława Paczuskiego i to on potencjalnie ma być rywalem Pawlaka w walce o pas. Będąc gościem programu Klatka po klatce Radosław Paczuski przedstawił swoje spojrzenie na starcie dwóch wcześniej wspomnianych zawodników.

Ciężko wskazać faworyta. Na pewno będzie to bardzo ciekawe starcie. Myślę, że mimo wszystko Pawlak będzie się starał sprowadzić Tomka na ziemię, a Tomek będzie się starał walczyć w stójce i korzystać ze swoich atutów, czyli na pewno wywierać presję, uderzać kombinacjami, to w czym czuje się najlepiej.

Paczuski nastawia się na to, że w pojedynku Pawlaka z Romanowskim nie zabraknie emocji.

Zobaczymy komu wyjdzie lepiej strategia. To też czasem zależy od tego, jaki masz dzień. Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało, ale myślę, że będzie na pewno bardzo emocjonujący pojedynek.

Paweł Pawlak w świetnym stylu wkroczył do organizacji KSW. Podczas gali KSW 63 rozbił na pełnym dystansie Damiana Janikowskiego. Pojedynek został wybrany walką wieczoru, a panowie nagrodzeni bonusami. W drugim boju w okrągłej klatce Pawlak pokonał Cezarego Kęsika, a w trzecim Toma Breese’a. Były mistrz organizacji Babilon MMA od 2019 roku pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał siedem walk, a raz zremisował.

Tomasz Romanowski jest na fali pięciu wygranych z rzędu, z których trzy zdobył już w pierwszej rundzie nokautując swoich rywali. W ostatnich bojach siłą jego pięści ulegli: Cezary Kęsik, Andrzej Grzebyk, Michał Pietrzak, Aleksandar Rakas i Radosław Paczuski. Zawodnik ze Stargardu ma na swoim koncie osiemnaście zwycięstw w karierze, z czego siedem wygranych przez nokaut, a osiem zdobytych w pierwszej rundzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

K
Kamkołcz

Maximum FC
Heavyweight

1,742 komentarzy 3,307 polubień

Plastuś nie chce wywierać na Tobie dodatkowej presji, gdyż po rozmowach z pewną mental kołcz, wiem jakie to ważne aby zawodnik walczył bez przemotywowania, ale KURWA MUSISZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Odpowiedz 1 Like

J.K

ONE FC
Bantamweight

2,264 komentarzy 7,019 polubień

Pawlak ma mocne fronty, powinien to ugrać. Lecz z drugiej strony, Armani potrafi zaskoczyć.

Odpowiedz 1 Like

zielony666

UFC
Middleweight

10,912 komentarzy 45,261 polubień

Dobre zestawienie ze wskazaniem na Pawlaka. Pawlaka nikt nigdy nie znokautował ani nie skończył przed czasem i Plastinjo potrafi korzystać z zasięgu i dobrze czuje dystans - będzie Tomiego bił jak mały Meksykaniec piniatę do decyzji.

Odpowiedz 1 Like

Kar0l

Maximum FC
Light Heavyweight

1,656 komentarzy 5,550 polubień

Jak Tomi skróci to ubije, a jak Pawlak na dystans to na spokojnie.

Odpowiedz 1 Like