Ali Abdelaziz, menadżer Frankiego Edgara, uważa iż to właśnie jego podopieczny stoczy kolejny bój mistrzowski z Maxem Hollowayem. Frankie Edgar kilka miesięcy temu miał walczyć z Maxem Hollowayem, jednak z powodu kontuzji nie doszło do tego pojedynku.

Na 99,9% to Frankie dostanie walkę o pas. Oni są mu to winni. Zarówno UFC jak i sam Max.

Ali Abdelaziz w rozmowie dla serwisu MMAFighting dodał również, skąd takie założenie.

Kto jest większym nazwiskiem w tej wadze, poza Jose Aldo, który już walczył z Maxem? Aldo jest przed Frankiem ponieważ go pokonał. Spójrzmy jednak na innych. Chad Mendes? Frankie go znokautował. Moicano przegrał z Ortegą. Frankie również z nim przegrał, ale jest wyżej w rankingu. Jest też byłym mistrzem i walka z nim jest znacznie większa. Moicano ma już zaklepaną walkę. Kto więc zostaje? Frankie Edgar.

Abdelaziz powiedział także, iż Holloway nie walczył jeszcze nigdy z takim zapaśnikiem jak Adgar, więc starcie byłoby bardzo ciekawe.

18 KOMENTARZE

 1. Abdelaziz powiedział także, iż Holloway nie walczył jeszcze nigdy z takim zapaśnikiem jak Adgar, więc starcie byłoby bardzo ciekawe.

  Jasne może nie walczył, Ortega też pewnie nie walczył wcześniej z takim zapasnikiem.:lol:

 2. Chyba to nie ma zbytnio sensu… Pierw niech Franek weźmie rewanż z Ortega  Hollaway nie ma przeciwników w swojej kategorii każdy to wie że już czas przejść do najciejawszej dywizji i dac walke z Conorem, zarobić kasę życia i odegrać sie

 3. Niech Franek zawalczy ostatni raz o pas, ma 37 lat długo już nie powalczy, lepszy też raczej już nie będzie, więc można przymknąć oko, na to że przegrał z Ortegą

 4. Niech Franek zawalczy ostatni raz o pas, ma 37 lat długo już nie powalczy, lepszy też raczej już nie będzie, więc można przymknąć oko, na to że przegrał z Ortegą

  Co z tego ile ma lat. Walczył o niego już w chuj razy i był mistrzem lekkiej. Na nic oka przymykać nie będę jak jest tyle kotów dookoła.

 5. Co z tego ile ma lat. Walczył o niego już w chuj razy i był mistrzem lekkiej. Na nic oka przymykać nie będę jak jest tyle kotów dookoła.

  Ciekawe o jakich kotach piszesz bo Moicano walczy z Aldo, Volkanovski przed chwilą walczył, więc zostaje Edgar, chyba że masz na myśli wagę lekką to faktycznie jest tam więcej opcji dla Maxa.

 6. Ciekawe o jakich kotach piszesz bo Moicano walczy z Aldo, Volkanovski przed chwilą walczył, więc zostaje Edgar, chyba że masz na myśli wagę lekką to faktycznie jest tam więcej opcji dla Maxa.

  Zabit to sensowne nazwisko, ale ma walkę ze Stephensem

  pytanie ile UFC i Holloway chcą na niego czekać

 7. Kurwa, czy ten cały zasrany Ali Abdełajziz nagle jest menegerem wszystkich zawodników? Strach otworzyć lodówkę….

 8. Kurwa, czy ten cały zasrany Ali Abdełajziz nagle jest menegerem wszystkich zawodników? Strach otworzyć lodówkę….

  Ali rządzi jU eF kurwa Si 😆

  Manager, a nie popierdolka :beczka:

  Karta konfitury i wygrał internety jak katyusha w debiucie 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.