adam soldaev

Maciej Kawulski, jeden z szefów organizacji KSW, jest pod wrażeniem tego, co pokazuje w klatce Adam Soldaev.

Podczas gali KSW 75 Adam Soldaev zmierzył z Oleksiejem Polischukiem i wygrał z nim na punkty. Po starciu Adam przyznał, że miał trudności ze zrobieniem wagi, co mogło wpłynąć na jego dyspozycję w klatce. Niezależnie jednak od przebiegu starcia, Maciej Kawulski jest pod wrażeniem tego młodego zawodnika. W rozmowie z Arturem Mazurem dla serwisu WPSportoweFakty.pl stwierdził:

Wszyscy zdolni do walki Czeczeni mają to coś i oni mają taki rodzaj magii, który jest urzekający. Jeżeli jest to połączenie pracy z talentem, to zawsze wychodzi z tego coś niesamowitego. Adam zdecydowanie ma to coś. Ja bardzo lubię tego chłopaka, bardzo lubię patrzeć jak walczy, bo nie znam go prywatnie i wierzę w niego. Było trochę chaosu w tym boksie. Ja myślę, że to też jego urok. On jest trochę chaotyczny i mam wrażenie, że w tym chaosie jest jakaś metoda.

Maciej Kawulski pochwalił też umiejętności zapaśnicze Soldaeva i dodał:

Wierzę w jego niedyspozycję i wierzę, że gdyby był dysponowany, to ta walka mogłaby się skończyć szybciej. Wielkie gratulacje. To jest wspaniały zawodnik i myślę, że wielka przyszłość przed nim.

Adam Soldaev z przytupem wszedł do organizacji KSW. Podczas gali KSW 67 zmierzył się z Pascalem Hintzenem i w pięknym stylu znokautował go już w pierwszej rundzie walki. Nokaut w wykonaniu Adama został wybrany najlepszym skończeniem wieczoru lutowej gali KSW. Adam miał powrócić do klatki na sierpniowej gali KSW 73, ale ostatecznie musiał wycofać się z pojedynku i zawalczył na KSW 75. 25-latek trenujący na co dzień w Warszawie jest na fali siedmiu wygranych z rzędu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

m
mamer

BAMMA
Light Heavyweight

993 komentarzy 3,022 polubień

Mnie Soldajew zawiódł. Praca na nogach, kondycja, która powoduje bierność i niezbyt częstą chęć pójścia w zapasy które są świetne, jednak młody Anżijew to była perła w tym towarzystwie. Na ten moment poza obijaniem typów w KSW nie widzę nic więcej.

Odpowiedz 9 polubień

Raven

Bellator
Light Heavyweight

4,641 komentarzy 16,570 polubień

Mnie Soldajew zawiódł. Praca na nogach, kondycja, która powoduje bierność i niezbyt częstą chęć pójścia w zapasy które są świetne, jednak młody Anżijew to była perła w tym towarzystwie. Na ten moment poza obijaniem typów w KSW nie widzę nic więcej.

Właśnie ostatnia walka go trochę zweryfikowała. Dostał trochę bardziej bitnego rywala i magii już nie było. Tak jak pisał kolega wyżej - sporo chaosu w stójce, średniawka jeśli chodzi o pracę na nogach i podejrzane kardio. Defensywny striking także niezachwycający. Chłopak ma potencjał, ale jeszcze sporo pracy przed nim i na tą chwilę nie ma co się nad nim zbytnio spuszczać.

Odpowiedz polub

click to expand...
A
Alkomat

Shark Fights
Heavyweight

1,370 komentarzy 3,047 polubień

Kawul już wciska Janusza nowego mameda

Odpowiedz 1 Like

KML

Maximum FC
Bantamweight

1,446 komentarzy 1,943 polubień

Czekam aż dadzą mu kogoś poważnego bo jak na razie to obijał średników. 2 walki na wprowadzenie chyba wystarczą, teraz czas na poważniejsze wyzwania.

Odpowiedz polub