Chociaż tuż po obronie pasa mistrzowskiego T.J. Dillashaw nie był specjalnie zainteresowany pojedynkiem z Henrym Cejudo, wygląda na to, że jednak przemyślał sprawę i jest otwarty na takie starcie. Cejudo również wyraził zainteresowanie takim pojedynkiem.

Natomiast były mistrz, Demetrious Johnson, który jest zainteresowany rewanżowym bojem z Cejudo, nie ma nic przeciw zestawieniu pomiędzy Cejudo z Dillashawem i powiedział o tym w programie Ariel Helwani’s MMA Show.

Myślę, że to dla nich dobre rozwiązanie. Jeśli tego właśnie pragną, niech to zrobią. Jeśli T.J. chce zejść wagę niżej, czemu miałby tego nie robić? Nie widzę w tym nic złego. Niech walczą jeśli chcą.

Johnson dodał jednak również, że ostatecznie starcie Cejudo z Dillashawem byłoby sytuacją, z którą musiałby sobie radzić jego menadżer, a nie on.

Nie martwię się o to ponieważ wiem, że nie ważne gdzie się znajdę będę odnosił sukcesy. Bez względu na to, czy jestem dobrze traktowany. Ostatecznie to mój menadżer będzie musiał poradzić sobie z tą sytuacją ponieważ ja nie rozmawiam z UFC, bo nie potrafię wówczas powstrzymać swoich emocji.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.