Chociaż szef UFC powiedział niedawno, że jest przeciwny potencjalnej walce bokserskiej pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem i Floydem Mayweatherem Jr., okazuje się, że kilka dni temu spotkał się z osobami z obozu Mayweathera, ale w sprawie omówienia potencjalnego starcia boksera w oktagonie UFC.

Spotkaliśmy się w Los Angeles. Nie chcę mówić niczego, co spowoduje, że ludzie zaczną się ekscytować możliwością zorganizowania tej walki, ale tak, mieliśmy spotkanie. Nie wydaje mi się, żeby miało dojść do tego starcia. Myślę, że nie uda się zorganizować tego pojedynku w UFC, ale oni nie powiedzieli nie.

Dana White w rozmowie z ESPN dodał również, że jego zdaniem do starcia bokserskiego pomiędzy Khabibem i Floydem nie dojdzie, ale nie miał jeszcze okazji rozmawiać o tym z Dagestańczykiem.

Nie dojdzie do walki bokserskiej. Oczywiście jeśli Khabib będzie tego bardzo chciał, usiądziemy i będziemy o tym rozmawiać, ale nie podoba mi się ten pomysł. Nie rozmawiałem z Khabibem na ten temat. Uważam, że on powinien teraz się skupić na obronie pasa. Floyd nie bez powodu chce walczyć w boksie z moimi zawodnikami. Wie, że to da mu duże pieniądze. Oczywiście nam również, ale nie zamierzam doprowadzić do tej walki. Jeśli Floyd chce przyjść do nas i walczyć w UFC, przywitamy go z radością.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.