Phil Davis to były zawodnik UFC i były mistrz organizacji Bellator. Rok po odejściu z UFC zdobył mistrzowski pas Bellatora, ale tytuł stracił już w pierwszej obronie, na rzecz Ryana Badera. Teraz, podczas gali Bellator 200 zmierzy się z Lintonem Vassellem i liczy, że już niedługo będzie miał okazję do odzyskania tytułu mistrzowskiego.

Muszę odzyskać pas mistrzowski. To było wspaniałe móc mówić o sobie, że jest się mistrzem świata, a teraz nie mogę tego robić. Mogę mówić, że byłem mistrzem świata, ale już nim nie jestem. Chcę to zmienić i odzyskać tytuł. Liczę, że odzyskam pas przed końcem tego roku, ale to nie zależy tylko ode mnie. Postaram się jednak zrobić wszystko, żeby tak się stało.

Davis powiedział o tym w rozmowie z serwisem MMAWeekly i dodał, że nie powinien mieć problemu z pokonaniem Vassella, który stoi mu na drodze do celu, czyli tytułu mistrzowskiego.

Aby wygrać muszę być cały czas skupiony i od początku pokazać Vassellowi, że to jest dla niego złe zestawienie. Od tego momentu wszystko powinno iść po mojej myśli i doprowadzić mnie do zwycięstwa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.