Danie Cormier, który w początkowych latach swojej kariery walczył i wygrywał w wadze ciężkiej, jest zadowolony z tego jak aktualnie układa się jego sportowa droga. Gdyby jednak miał powrócić wagę wyżej, musiałby się do tego dobrze przygotować. Podczas niedawnej audycji MMAjunkie Radio, Cormier zapytany o ewentualne przejście do wyższej kategorii wagowej, odpowiedział:

Musiałbym na poważnie przemyśleć sprawę. Przygotować solidny plan powrotu do wyższej wagi, żebym mógł rywalizować z tamtymi zawodnikami. Nie chciałbym tylko tam wejść, przegrać i powiedzieć, że dałem z siebie wszystko. Jeśli miałbym walczyć z Miocicem albo Ngannou, walczyłby aby wygrać. Taki jestem. Na początku musiałbym zatem przygotować z moimi współpracownikami dokładny plan na to, jak w zdrowy sposób zwiększyć masę i wrócić do wyższej wagi.

Cormier powiedział również, że jest zadowolony z tego co osiągnął do tej pory w MMA.

Walczę ponieważ uwielbiam współzawodnictwo. Jestem zadowolony z tego jak ułożyła się moja kariera i jak aktualnie się toczy.

1 KOMENTARZ

  1. W sumie nie tak dawno rzucał Barnettem jak szmacianą lalką, więc nie byłby bez szans. Ze Stiopiciem miałby szanse powalczyć spokojnie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.