Norman Parke Marian Ziółkowski Shamil Musaev

Norman Parke (MMA 28-6-1NC), który w swoim ostatnim boju pokonał Marcina Wrzoska (MMA 14-6) ogłosił niedawno podpisanie nowego kontraktu z organizacją KSW i zaproponował drugą walkę z Marcinem, podczas gali KSW 53 w Łodzi.

Zobacz również: Moja pierwsza obrona pasa zbliża się – Norman Parke z nowym kontraktem w KSW

Irlandczyk słynący z tego, że bardzo często zmienia zdanie, tym razem wydaje się być przekonany do tego, aby wyjść po raz drugi do walki z Marcinem Wrzoskiem. Rozpoczął też już słowne przepychanki z popularnym „Zombiakiem”.

Pod jedną z takich słownych wymian  na Instagramie uaktywnił się też Ivan Dijakovic, menadżer klubu UFD Gym, który zaproponował, aby Parke zmierzył się z Shamilem Musaevem (MMA 14-0). Młody Rosjanin stoczył w tym roku dwie walki dla KSW i obie wygrał w pięknym stylu (pokonał Huberta Szymajdę i Grzegorza Szulakowskiego).

Parke na propozycję walki z Musaevem odpisał:

Dotrzymam danego słowa w sprawie rewanżu dla Marcina. Czas na Rosjanina nadejdzie. Jego walka z Marianem byłaby na początek interesująca.

Na te słowa zareagował Dijakovic i napisał:

Jesteś świetnym zawodnikiem, a Marcin Wrzosek miał już swoją szansę. Marian miał kontuzję i nikt nie wie w jakiej jest kondycji. Shamil jest po dwóch walkach w KSW, które zakończył w pierwszej rundzie. Walka z Shamilem mogłaby więc być dla ciebie prawdziwym mistrzowskim wyzwaniem. Mógłbyś w niej pokazać swój irlandzki charakter wojownika.

Parke pozostał jednak nieugięty:

Jego czas nadejdzie. Jest wielu zawodników czekających na walkę o pas. Rosjanin vs Marian i zwycięzca walczy o pas.

Panowie jeszcze kilka razy powtórzyli swoje argumenty, a na zakończenie dyskusji Dijakovic stwierdził, że tylko walka Parke’a z Musaevem ma sens.

Warto też przypomnieć, że Marian Ziółkowski miał już wcześniej walczyć o pas z Normanem, ale z powodu kontuzji musiał wycofać się z pojedynku. Zastąpił go wówczas Marcin Wrzosek.

2 KOMENTARZE

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.