Belal Muhammad chciałbym w kolejnym starciu zmierzyć się z jakimś dużym nazwiskiem, uważa bowiem, że tylko wygrana nad znaną osobą może zagwarantować mu walkę o pas.

Belal Muhammad nie krył swojego rozgoryczenia po tym jak Dana White, szef UFC, ogłosił, że to Colby Covington będzie kolejnym pretendentem do walki o pas. White powiedział również, że trwają prace nad zestawieniem Belala z Shavkatem Rakhmonovem. Muhammad w rozmowie dla serwisu MMA Fighting stwierdził jednak, że nic nie wie na ten temat i był zaskoczony słowami szefa UFC.

Patrzę tylko na zawodników, którzy są nade mną, czyli na Colby’ego, Leona i Kamaru. Kamaru nie przyjął poważnych obrażeń w ostatnim starciu i chce dalej walczyć. Moim zdaniem starcie z nim ma sens. Myślę, że tylko taka walka może mi coś zagwarantować.

Muhammad powiedział również, że jest otwarty na pojedynek z Colby’m Covingtonem, szczególnie, że Leon Edwards stwierdził, że nie chce się bić ze wskazanym przez Danę White’a pretendentem.

Mam nadzieję, że Leon będzie się trzymał tego, co powiedział i nie będzie chciał walczyć z Colbym. Jestem gotów na walkę z Covingtonem.

Dodatkowo kilka dni temu Muhammad opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z szefem UFC napisał, że miał z nim świetne spotkanie i dodał, żeby nie wierzyć we wszystko, co się słyszy.

Belal Muhammad pozostaje niepokonany od roku 2019. W tym czasie wygrał osiem pojedynków, a jedno starcie zostało uznane za nieodbyte ze względu na przypadkowe trafienie w oko. W ostatnim pojedynku Muhammad pokonał przez TKO Seana Brady.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Raven

Bellator
Middleweight

4,571 komentarzy 16,186 polubień

Danka pstryknął z nim sobie fotę pewnie myśląc, że to jakiś fan UFC, albo tego jego Slap-gówna, a ten tu o "świetnym spotkaniu" pitoli :mjsmile:

Odpowiedz 6 polubień

Cassius42

Bellator
Welterweight

4,419 komentarzy 8,041 polubień

Danka pstryknął z nim sobie fotę pewnie myśląc, że to jakiś fan UFC, albo tego jego Slap-gówna, a ten tu o "świetnym spotkaniu" pitoli :mjsmile:

Potwierdzone "świetne spotkanie" widać tu po minie Dany, który sobie tu myśli kto to stoi obok Anika.
Screenshot_2023-04-03-13-33-50-015~2.jpg

Odpowiedz polub

Bolesław

Legacy FC
Featherweight

1,925 komentarzy 3,419 polubień

Zapomniałem jak ma na imię Remember the name

Odpowiedz polub

ketraab

EFC Africa
Heavyweight

3,021 komentarzy 12,987 polubień

Przecież Ty walczysz z Shavkatem i już dobrze o tym wiesz więc nie pierdol nudziarzu :watchingyou:

Odpowiedz polub