Belal Muhammad uważa, że Colby Covington przed walką z Leonem Edwardsem pokazał swoją prawdziwą twarz. Zdaniem Belala ta twarz jest jeszcze gorsza od tej, którą Colby pokazuje na co dzień.

16 grudnia Leon Edwards stanął do obrona pasa mistrzowskiego wagi półśredniej. Jego rywalem był Colby Covington. Starcie rozegrało się na pełnym dystansie i Covington został wypunktowany. Podczas konferencji prasowej przed walką Covington postanowił w swoich wypowiedziach wykorzystać śmierć ojca Edwardsa, czym wzburzył mistrza. Zdaniem Belala Muhammada, właśnie wówczas Covington odsłoni swoje prawdziwe oblicze.

To było żenujące i pokazało kim on naprawdę jest. Ludzie mówią, że on przecież odgrywa rolę, którą ktoś mu napisał, ale gdy zniżasz się do tego poziomu, to już nie jest odgrywanie roli. To pokazuje kim jesteś naprawdę. Pokazuje twoje prawdziwe oblicze. Cała ta sytuacja pokazała jaką on jest obrzydliwą osobą.

W rozmowie dla serwisu MMA Fighting Muhammad dodał:

On pewnie uznał, że musi to zrobić, bo jego zwykłe gadanie bzdur nie miało żadnego wpływu na Leona. Uznał więc, że musi zaatakować mocniej. Był przekonany, że to spowoduje, iż w walce Leon szaleńczo się na niego rzuci, ale ostatecznie nic nie poszło po myśli Covingtona. Cała sytuacja pokazała tylko jak bardzo Covington jest żenującą osobą.

Colby Covington po walce o pas zajmuje piąte miejsce w rankingu wagi półśredniej UFC. W przedostatnim pojedynku, do którego doszło w marcu 2022 roku, pokonał Jorge Masvidala.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,975 komentarzy 3,039 polubień

Belal Muhammad uważa, że Colby Covington przed walką z Leonem Edwardsem pokazał swoją prawdziwą twarz. Zdaniem Belala ta twarz jest jeszcze gorsza od tej, którą Colby pokazuje na co dzień. 16 grudnia Leon Edwards stanął do obrona pasa mistrzowskiego wagi półśredniej. Jego rywalem był Colby Covington. Starcie rozegrało się na pełnym dystansie i Covington został […]

Odpowiedz polub

click to expand...