alexander volkanovski

Alexander Volkanovski, mistrz UFC wagi piórkowej, nie chce długo czekać na kolejną walkę i liczy na to, że UFC szybko da mu kolejnego rywala, być może z wyższej kategorii wagowej.

Podczas gali UFC 266 Alexander Volkanovski pokonał Brian Ortegę i tym samym obronił pas mistrzowski. Podczas spotkania z mediami po starciu powiedział, że nie chce długo czekać na wyłonienie kolejnego pretendenta do tytułu.

Walka Hollowaya z Rodriguezem, która pewnie wyłoni kolejnego pretendenta, odbędzie się dopiero w listopadzie, a ja chcę się bić. Może więc waga lekka i walka z mistrzem? Dajcie mi kogoś, bo miałem 14 miesięcy przerwy. Myślę o tym, żeby znowu przybyć do USA ze względu na lockdowny i cały ten bałagan. Teraz w Australii i Nowej Zelandii nastały trudne czasy.

Do walki Maxa Hollowaya z Yairem Rodriguezem dojdzie 13 listopada w Las Vegas.

Volkanovski przed walką z Brianem Ortegą bił się dwa razy z Maxem Hollowayem. Zawodnicy ci zawalczyli po raz pierwszy zawalczyli w grudniu roku 2019 i wówczas Alex odebrał pas mistrzowski Maxowi. Do drugiego boju doszło w lipcu roku 2020 i ponownie to Volkanovski okazał się w lepszy. Oba starcia były jednak bardzo wyrównane i oba zakończyły się na kartach sędziowskich, jedno decyzją niejednogłośną. W obu przypadkach zaraz po walce pojawiły się głosy mówiące o tym, że to Holloway był lepszy.

Alexander Volkanovski pozostaje niepokonany od roku 2013. Jest dziś na fali dwudziestu zwycięstw z rzędu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

F
Faryzejusz

Maximum FC
Lightweight

1,504 komentarzy 2,001 polubień

Tak tak. Od raz walka z Płoje/Oliveirą albo może Gejczi lub Makhachev na rozgrzewkę. Żeby mu Max w końcu porządnie dopierdolił w tej trylogii..

Odpowiedz 1 Like

vonski

Brutaal
Super Heavyweight

657 komentarzy 1,155 polubień

Z jego warunkami to prędzej 135 a nie lekka...

Odpowiedz polub

D
Dijaz

BAMMA
Bantamweight

760 komentarzy 917 polubień

Volek, nie swiruj pawiana. Jesteś tam potrzebny jak druga dziura w dupie.

Odpowiedz polub