Fot: KSW

Już 11 lipca dojdzie do trzeciej walki pomiędzy Normanem Parkiem i Mateuszem Gamrotem. W pierwszym starciu popularny „Gamer” wygrał na punkty. Drugie nie zostało rozstrzygnięte w związku z przypadkowym trafienie palcem w oko Normana i brakiem możliwości kontynuowania walki.

Zobacz również: Ja i Norman jesteśmy już innymi zawodnikami” – „Gamer” o walce z Parkiem

Mateusz Gamrot od dłuższego czasu zapowiada, że chce zakończyć swoją karierę w KSW i przejść do organizacji UFC. Parke nie jest jednak pewny, czy faktycznie tak jest, a swoje wątpliwości wyraził w programie „Oktagon Live” na Kanale Sportowy.

Słyszałem, że Gamrot gada o tym, że chce iść do UFC, ale może to tylko taki tani ruch, żeby wyciągnąć więcej kasy od KSW i ze mną zawalczyć? Ja tylko słyszałem, że ma zrobić dwie walki i będzie mógł odejść.

Parke dodał też, że mimo wcześniejszych konfliktów z Gamrotem nie będzie miał problemu, aby mu pogratulować, jeśli ten jednak go pokona podczas KSW 53 i dodał:

Nieważne, co się wydarzy, czy Gamrot pokona mnie czy ja jego, to zawsze będzie na korzyść organizacji. Może ja go pokonam i on zostanie w KSW? Nie wiadomo co się wydarzy. Skupiam się na sobie i chcę być jak najlepiej przygotowany. (..) Walczę z dużą agresją i nie zgrywam miłego chłopca. Czuję się zdeterminowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.