Marlon Moraes (MMA 23-6), który w w swojej ostatniej walce pokonał na punkty Jose Aldo (MMA 28-6) nie może doczekać się kolejnego starcia i sam zdecydował się zasugerować potencjalnych rywali, z którymi mógłby się bić.

Brazylijczyk postanowił napisać w mediach społecznościowych o swoim spojrzeniu na aktualną sytuację i wyzwał do boju dwóch zawodników.

Nie jestem najlepszy w robieniu wymówek. Nauczono mnie mówić „tak” dla każdego wyzwania. Wejdźcie ku*wa do ringu i walczcie. Wystarczy już tego. Są dostępni zawodnicy, którzy mówią „nie”. Co słychać Cody Garbandt? Najszybsze ręce w tej kategorii wagowej itd. Dlaczego nie? Dominick Cruz najlepszy zawodnik wagi koguciej w historii. Dlaczego nie?

Oglądalibyście te walki, czy się mylę?

Garbrandt w swoim ostatnim boju pokonał przez nokaut Raphaela Assuncao i przerwał tym samym serię trzech przegranych z rzędu.

Dominick Cruz powrócił niedawno do startów po wieloletniej przerwie i zmierzył się z mistrzem Henrym Cejudo. Przegrał jednak ten pojedynek przez TKO w drugiej rundzie starcia.

Marlon Moraes ma za sobą zwycięstwo nad Jose Aldo, ale wynik tego starcia wzbudził wiele kontrowersji. Zarówno Aldo, jak i Dana White, szef UFC, uznali, że to nie Moraes powinien wygrać tę walkę.