Organizacja UFC ogłosiła plany na początek 2019 roku i według niego 16 marca 2019 roku największa organizacja MMA na świecie zawita do Londynu. Dziś za pośrednictwem portalu MMANytt.com dowiedzieliśmy się, że pierwszym ogłoszonym pojedynkiem na marcową galę UFC on ESPN+ 5 będzie starcie w kobiecej dywizji muszej pomiędzy Molly McCann (7-2), a Priscilą Cachoeirą (8-1).

McCann zadebiutowała w UFC w maju, podczas gali UFC Fight Night 130. Meatball przegrała wtedy przez poddanie ze skazywaną na porażkę Gillian Robertson (5-3). Wcześniej zawodniczka z Liverpoolu dzierżyła pas mistrzowski organizacji Cage Warriors.

Pochodząca z Brazylii Predita w UFC również stoczyła tylko jeden, przegrany pojedynek – podczas gali UFC Fight Night 125 Brazylijka musiała uznać wyższość aktualnej mistrzyni UFC Valentiny Shevchenko (15-3). Wcześniej Cachoeira była niepokonana, walcząc wyłącznie na lokalnych galach.

6 KOMENTARZE

  1. Po ostatnim wysypie newsów o Rachael Ostovich i Paige Van Zant, a taķże dzisiejszym poscie o angażu jakże apetycznej Valeri Loureda, to starcie jest dla mnie wyjątkowo mało atrakcyjne.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.