khabib nurmagomedov

Chael Sonnen, były zawodnik, a dziś komentator, nie jest przekonany, że Khabib Nurmagomedov całkowicie porzucił świat mieszanych sztuk walki.

W ostatnich dniach głośno zrobiło się na temat zapowiedzi dotyczących odejścia Khabiba Nurmagomedova, byłego mistrza UFC, ze świata MMA. Mówiło się o tym, że Khabib nie będzie już trenował i pomagał kolegom z maty, ani zajmował się organizacją Eagle FC. Sam Khabib napisał dość niejednoznaczny wpis na Instagramie. Chael Sonnen nie do końca więc wierzy w medialne doniesienia na ten temat. W swojej audycji Sonnen stwierdził:

Jeśli Khabib faktycznie powiedział, że kończy karierę, co nie do końca mnie przekonuje, ale jeśli faktycznie tak jest, nie wiem co może być powodem. Ten gość jest jak Midas. Obraca w złoto wszystko czego dotknie. Jeśli odejdzie ze świata MMA, nie będzie raczej siedział w domu i oglądał telewizji. Będzie coś robił. I to mnie najbardziej interesuje. Na czym on się teraz skupi? Nieważne czy zaszyje się w spokoju domowego zacisza, świat będzie się nim ciągle interesował i będzie się zastanawiał nad tym, co on planuje. Khabib zawsze będzie ciekawym tematem. Czy faktycznie skończył z MMA? Moim zdaniem to był clickbait.

Khabib Nurmagomedov, były mistrz wagi lekkiej UFC, odszedł z zawodowego MMA jako niepokonany zawodnik. Zdecydował o zakończeniu kariery po udanej obronie pasa mistrzowskiego w starciu z Justinem Gaethje. Khabib zakończył karierę i rozstał się z UFC w roku 2020. Po odejściu z zawodowego MMA postanowił zająć się prowadzeniem organizacji Eagle Fighting Championship. Nurmagomedov rywalizował w klatkach od roku 2008. W tym czasie stoczył 29 pojedynków, z czego 13 pod banderą marki UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

BogdanJanusz

PRIDE FC
Middleweight

6,703 komentarzy 35,650 polubień

Sonnen zajmij się wreszcie czymś pożytecznym :kis:

Odpowiedz 2 polubień

blazini

PRIDE FC
Heavyweight

7,195 komentarzy 24,227 polubień

Dostał odgórny zakaz od Kadyrowa, że ma zwijać mandżur, bo w rejonie to on pokrywa cały popyt na mma, to wziął i zwinął.

:fjedzia:

Na chuj drążyć.

Odpowiedz 1 Like

Navio2.0

Maximum FC
Lightweight

1,503 komentarzy 1,966 polubień

Clickbaity to niestety standard dziś. Tutaj tez się zdarzały.
comment_aXsIvOIC8ctcgyeEky8TDXmHGRyvTmDT.jpg

Odpowiedz polub

seroslav

BAMMA
Featherweight

832 komentarzy 2,919 polubień

Mówi to gościu którego 90% filmików na yt to clickbait wiec myśle ze zna się na rzeczy.

Odpowiedz 3 polubień

Patrosixxx

Bellator
Middleweight

4,527 komentarzy 7,448 polubień

A moim kąpiel z babelkami

Odpowiedz polub

JigoroKano

Legacy FC
Bantamweight

1,895 komentarzy 3,885 polubień

HAhahahahahh Sonnen fajnie tam kiedys gadałes smieszny nawet trash talk i dobrze sie biłes ALE nie mierz każdego swoja miarą ::really::

Odpowiedz polub

Mmayhem

PRIDE FC
Heavyweight

7,010 komentarzy 26,017 polubień

Jeśli odejdzie ze świata MMA, nie będzie raczej siedział w domu i oglądał telewizji. Będzie coś robił. I to mnie najbardziej interesuje. Na czym on się teraz skupi?

Na hodowli jedwab … kóz znaczy się.

:mamed:

Odpowiedz 1 Like