Podczas gali UFC 252 Jairzinho Rozenstruik znokautował byłego mistrz kategorii ciężkiej UFC, Juniora dos Santosa i tym samym powrócił na drogę zwycięstw po przegranej z Francisem Ngannou.

Jairzinho w wywiadach po walce zapowiedział, że chce jak najszybciej wrócić do treningów i oktagonu UFC.

Chcę ponownie zawalczyć tak szybko, jak tylko to możliwe. Po ostatniej przegranej szybko wróciłem na salę z moim zespołem. Omówiliśmy kilka spraw i mamy teraz rezultat na jaki liczyliśmy. Wiem, że wielu zawodników wspomina moje nazwisko. Nie ważne jednak kogo dostanę, podejmę wyzwanie. Wracam szybko na salę i zawsze, dwa razy dziennie możecie mnie tam znaleźć.

Rozenstruik liczy też, że w przyszłości będzie miał okazję zrewanżować się Francisowi Ngannou, który teraz ma otrzymać szansę walki o pas wagi ciężkiej.

Moim celem jest zdobycie pasa. Francis jest następny w kolejce, a ja będę w pobliżu. Będę czekał i wygrywał kolejne starcia. Jeśli Francis zdobędzie tytuł, chciałbym rewanżu. Jeśli nie, zobaczymy jak wszystko się ułoży.

Rozenstruik walczy dla UFC od lutego roku 2019. W tym czasie wygrał pięć razy i raz przegrał. Wszystkie wygrane walki zakończył nokautami. Przed starciem z JDS pokonał Alistaira Overeema i Andreia Arlovskiego.

Zobacz również: Dominick Reyes: „Kontrakt podpisany”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.