Poniedziałek – 19:30 – kolejny MMARocks Live!

Sobotnia gala UFC on ESPN 5 nie należała do najbardziej przewidywalnych w tym roku. Wiele niespodziewanych skończeń i błędy sędziowskie, obok których nie można przejść bez echa. Colby Covington zgodnie z oczekiwaniami wypunktował Robbiego Lawlera na pełnym dystansie i został pierwszym kandydatem do walki o pas kategorii półśredniej z obecnie panującym Kamaru Usmanem.

KSW 50 w Londynie już 14 września. Do jubileuszowej gali pozostało już niewiele czasu, więc spróbujemy wytypować, jakie pojedynki mogą pojawić się jeszcze podczas tego wydarzenia. Porozmawiamy też z Marianem Ziółkowskim, który podczas wspomnianej gali stoczy pojedynek o pas kategorii lekkiej. Przeciwnikiem Polaka będzie niepokorny Norman Parke.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

8 KOMENTARZE

 1. Rozmowa z Marianem około godziny 20:00, na żywo będzie można zadać pytanie i najciekawsze zostaną przeczytane :conorsalute:

 2. @PabloLaRoha ja tam się nie odzywam, ale wiesz co się będzie dzisiaj działo na czacie po ostatnim typowaniu:robertmakeup:

  Typer poszedł każdemu fatalnie. To nie była najlepsza gala do obstawiania.

 3. Typer poszedł każdemu fatalnie. To nie była najlepsza gala do obstawiania.

  Owszem, ale to je Internet, jak poczują krew to pójdą:arielcry:

 4. Owszem, ale to je Internet, jak poczują krew to pójdą:arielcry:

  Następna będzie lepsza! Obyło się bez zbiorowego linczu :cmgkeepgoing:

 5. Następna będzie lepsza! Obyło się bez zbiorowego linczu :cmgkeepgoing:

  Wybłagałeś ich na początku:lol:

  Co do pytań z czata dla gościa może spróbuj na bieżąco kopiować je do sticky notes albo notatnika, nie będziesz mieć wtedy tyle szukania.:dobry:

 6. Wybłagałeś ich na początku:lol:

  Co do pytań z czata dla gościa może spróbuj na bieżąco kopiować je do sticky notes albo notatnika, nie będziesz mieć wtedy tyle szukania.:dobry:

  Który na Cohones, to kolega Yancy ? :hi:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.