Forbes

Twórca organizacji ONE Championship Chatri Sityodtong jako pierwszy reprezentant MMA w historii wystąpi podczas biznesowej konferencji organizowanej przez magazyn „Forbes” dla przedstawicieli kadry zarządzającej w globalnych firmach.

Forbes Global CEO Conference 2016 odbędzie się w Dżakarcie. Konferencja jest organizowana przez magazyn „Forbes” od szesnastu lat, jednak nigdy wcześniej żaden przedstawiciel kadry menadżerskiej ze świata MMA na nie się nie pojawił.

Chatri Sityodtong komentując to wydarzenie powiedział:

To kolejny kamień milowy w rozwoju MMA, które zaczyna trafiać do światowego głównego nurtu.

Twórca organizacji ONE podczas konferencji wystąpi w panelu poświęconemu budowaniu siły marki.

Ludzie często zastanawiają się nad tym jak doszło do tego, że ONE Championship stało jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Azji. Pięć lat temu nasza firma istniała tylko w formie biznes planu. Podczas konferencji opowiem naszą historię rozwoju i pokażę czego się nauczyliśmy od naszego początku, pokażę jak budowaliśmy globalna markę od podstaw.

Sityodtong ma również opowiedzieć o tym jak na tak dużym rynku trzeba sobie radzić z dotarciem do ludzi i mediów.

Dziś wiele różnych treści dociera do nas z wielu różnych kanałów. Jeśli nie potrafisz działać w tych obszarach, zostaniesz zwyczajnie zagłuszony.

Podczas konferencji pojawi się również temat związany z reputacją MMA i z tym jak bywa ono postrzegane przez media i ludzi.

Jednym z moich zadań jako twórcy ONE Championship jest zmiana postrzegania tego czym MMA naprawdę jest i co sobą reprezentuje. Dla niektórych ten sport jest związany jedynie z walką i przemocą, ale dla ONE Championship jest to bardzo dalekie od prawdy. My jesteśmy platformą, która ukazuje piękno sztuk walki.

Chatri Sityodtong to nie tylko twórca i przewodniczący rady nadzorczej singapurskiej organizacji ONE Championship. Jest też byłym zawodnikiem Muay Thai, założycielem i szefem Evolve MMA, sieci klubów treningowych w Azji oraz założycielem i szefem Evolve University, największego uniwersytetu online specjalizującego się w sztukach walki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.