Glover Teixeira, który podczas zbliżającej się gali UFC Fight Night 143 stanie do walki z młodszy o piętnaście lat Ionem Cutelabą, uważa że w przypadku tego starcia, to jego doświadczenie weźmie górę.

Będę miał gotową idealną strategię na tę walkę. To będzie starcie młodości z doświadczeniem. Oczywiście młodość jest lepsza, ale w nie w tym wypadku.

W rozmowie dla serwisu MMAJunkie Texeira dodał, że to jeszcze nie czas, aby jego młody rywal stawał przed takim wyzwaniem jakim jest Brazylijczyk.

Moim zdaniem on jest młodzikiem, który musi się jeszcze wiele nauczyć. Pokonam go bez wątpienia. On nie jest jeszcze na tym samym poziomie, aby konkurować z pierwszą piątką lub dziesiątką naszej kategorii wagowej. Oczywiście przed nim jeszcze sporo wyzwań, ale to jeszcze nie jego czas.

Gala UFC Fight Night 143 odbędzie się 19 stycznia w Brooklynie.

11 KOMENTARZE

  1. Glover to już cień tego zawodnika sprzed paru lat.Zostało tylko dobre uderzenie i parter z góry.W stójce stracił szybkość, zbiera sporo, zapasniczo też raczej już nie to, więc z parteru raczej nie skorzysta.Moze jeszcze Cutelabę grapplingowych ogarnie, ale jestem sceptyczny.

  2. 1 przykazanie Glowerze, joga i inne wschodnie gowna to zlo.

    A może Glover poprostu wciągnął brzuch do zdjęcia?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.