Joanna Jędrzejczyk musi poczekać, Andrade otwarta na rewanż z Namajunas

Mistrzyni kategorii słomkowej UFC Jessica Andrade (MMA 20-6) została dziś ofiarą napadu rabunkowego. Do całej sytuacji doszło rano w okolicach Niteroi w Brazylii, gdzie Andrade mieszka od ponad 6 lat.

Jak ujawniła w mediach społecznościowych żona Andrade – Fernanda Gomes – zostały one dziś napadnięte podczas podróży samochodem. Mistrzyni UFC kierowała Hondą HRV, a Gomes siedziała na siedzeniu pasażera, kiedy przestępcy zatrzymali ich samochód i ukradli telefony komórkowe.

Gilliard Parana – trener Brazylijki – powiedział, że prócz tego, że zarówno Jessica Andrade jak i jej żona są mocno przerażone, to nie ucierpiały w trakcie napadu.

46 KOMENTARZE

 1. i ukradli telefony komórkowe.

  Po zobaczeniu zawartości i zdjęcia topples z pasem wyrzuci zapewne telefon w pizdu

 2. I co nie broniły się? Całe to wmma wpizdu! Czy to nie jest najniebezpieczniejsza kobieta na świecie (jak każda mistrzyni ufc)?

  Tak, wiem, że favele, gangusy, spluwy itp, ale takie ujawnienie przez "żonę" nie wzbudza litości, współczucia czy jakiegokolwiek pozytywnego odczucia do ofiar.

  i jeszcze jedno: Naszą Joannę nie okradali z telefonu:juanlaugh:

 3. Nie mogła po prostu wysiąść i pierdolnąć typem jak workiem kartofli albo Rose Namajunas? Chuja warty te jej MMA, jak się na co dzień nie przydaje :matt:

 4. Od razu przypomina mi się Colby i jego wypowiedź o Brazylijczykach 😀 w sumie ciężko się z nim nie zgodzić. Na sadisticu pełno filmików z faveli jak sprzedają sobie kulki albo tną maczetami.

 5. Nie mogła po prostu wysiąść i pierdolnąć typem jak workiem kartofli albo Rose Namajunas? Chuja warty te jej MMA, jak się na co dzień nie przydaje :matt:

  własnie dobrze, że nie miała pasa przy sobie, bo też by buchnęli :neildegrassewhoa:

 6. Od razu przypomina mi się Colby i jego wypowiedź o Brazylijczykach 😀 w sumie ciężko się z nim nie zgodzić. Na sadisticu pełno filmików z faveli jak sprzedają sobie kulki albo tną maczetami.

  haha, a Materlę czy Zająca to też pocięli w Brazylii?

  jak się tną maczetami w Krakowie to zapominasz?

  ps. zresztą wszędzie w Polsce się tną i napadają

 7. Nie tak dawno był nius, że jakaś tam mało znana brazylijska zawodniczka mma konkretnie skapiszonowała mordę patusowi, co ją napadł. To może jej dać pas UFC?

 8. Po zobaczeniu zawartości i zdjęcia topples z pasem wyrzuci zapewne telefon w pizdu

  Chyba, że ci co napadli to tez jakieś babochlopy i im właśnie o te zdjęcia na telefonie chodziło.

 9. haha, a Materlę czy Zająca to też pocięli w Brazylii?

  jak się tną maczetami w Krakowie to zapominasz?

  ps. zresztą wszędzie w Polsce się tną i napadają

  malo chyba wiesz o brazylii

 10. haha, a Materlę czy Zająca to też pocięli w Brazylii?

  jak się tną maczetami w Krakowie to zapominasz?

  ps. zresztą wszędzie w Polsce się tną i napadają

  Best gore -> Brazil

  Best gore -> Poland

  Obejrzyj, porównaj i wróć powiedzieć jak wrażenia

 11. Brazylia, Meksyk. Jak gdyby mega patologiczne  kulturowo w stosunku do znaczenia w świecie Państwa.

 12. U Burgerow podają ze miał byc to atak zwyrola gwałciciela,  wypatrzył zdaleka dwie sylwetki jak mogło by sie  wydawać kobiet. Po tym jak zatrzymał auto ofiary zdecydował sie jedynie ukraść telefon. :eddieconspiracy:

 13. A zastanawialem sie kiedys, ze Brazylia kraj niebezpieczny i akcje rabunkowe itp i ze jeszcze nie bylo newsa o jakims napadzie na znanego zadownika a tu jeb i jesy news:lol:

 14. Ja pierdole, 2 mistrzynie w UFC są z Brazylii i obie to transy jakieś poukrywane, albo klepki poprzestawianie. Tego dziadostwa od gnoja tam musi być

  ::clintdis::

 15. A zastanawialem sie kiedys, ze Brazylia kraj niebezpieczny i akcje rabunkowe itp i ze jeszcze nie bylo newsa o jakims napadzie na znanego zadownika a tu jeb i jesy news:lol:

  to coś słabo śledzisz, napadają tam na wszystkich – chyba tylko Pele ma taryfę ulgową.

 16. A zastanawialem sie kiedys, ze Brazylia kraj niebezpieczny i akcje rabunkowe itp i ze jeszcze nie bylo newsa o jakims napadzie na znanego zadownika a tu jeb i jesy news:lol:

  Przecież Shoguna to nawet z butów okradli. Było kilka informacji o napadach na zawodników. Słynna bójka na stacji benzynowej z kawałkiem deski itd.

 17. A zastanawialem sie kiedys, ze Brazylia kraj niebezpieczny i akcje rabunkowe itp i ze jeszcze nie bylo newsa o jakims napadzie na znanego zadownika a tu jeb i jesy news:lol:

  Shoguna też kiedyś napadli :fjedzia:

 18. Pracowałem kiedyś z Brazylijczykiem. Mówił, że prawo pozwala podczas nocy na przejeżdżanie na czerwonym świetle, żeby unikać napadów.

  Dziki kraj.

 19. Ja pierdole, 2 mistrzynie w UFC są z Brazylii i obie to transy jakieś poukrywane, albo klepki poprzestawianie. Tego dziadostwa od gnoja tam musi być

  ::clintdis::

  Nie transy tylko męskie lesby, transy wyglądają jak zajebiste laski

 20. jak tez? czytałeś artykuł?:korwinstupid:

  U Burgerow podają ze miał byc to atak zwyrola gwałciciela,  wypatrzył zdaleka dwie sylwetki jak mogło by sie  wydawać kobiet. Po tym jak zatrzymał auto ofiary zdecydował sie jedynie ukraść telefon. :eddieconspiracy:

 21. Dajcie spokój tej Brazylii. Jakby Asia przyjechała do Olsztyna z żoną też by pewnie coś straciła, albo nawet wyłapała 😉

 22. Michalczewski by się z nimi bił. N

  awet gdyby celowali do niego  z broni. I by im wpierdolił. Rozwiązać kobiece dywizje.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.