stipe miocic

Po rocznej przerwie od startów spowodowanej kontuzją oka, a potem pandemią koronawirusa, Stipe Miocic, mistrz UFC wagi ciężkiej, niedługo powróci do klatki. W swoim kolejnym boju zmierzy się po raz trzeci z Danielem Cormierem i będzie chciał obronić swój tytuł.

Tuż przed tym starciem Miocic wystąpił w reklamie kawy, w której nawiązano do jego pracy  w straży pożarnej i zapowiedziano, że jest to najlepsze reklamy kawy jaką można zobaczyć.

Stipe Miocic nie po raz pierwszy wystąpił w reklamie telewizyjnej. Wcześniej brał już udział w kampanii reklamowej piwa Modelo oraz np. kamiennych podłóg.

Do walki mistrzowskiej Miocica z Cormierem ma dojść już 15 sierpnia, podczas gali UFC 252. W pierwszym pojedynku Daniela ze Stipe, to Cormier był górą i odebrał pas Miocicowi. W drugim starci Miocic zrewanżował się za porażkę i powrócił na tron wagi ciężkiej UFC.

Zobacz również: „Myślałem, że mamy walczyć?” – Miocic odpowiada Cormierowi

16 KOMENTARZE

  1. Jeśli chodzi o kawe panie Miocic , to najlepsza można wypić tylko i wyłącznie w biurze KRSu , i musi być ona parzona osobiście przez Wojsława , a nie to co pan reklamuje :mjsmile:

  2. Przypomniały mi się złote czasy lutowania rozpuszczalki z czterech łyżek stołowych. Byłem jak ten typ co przywoływał przedmioty :jon:

  3. Jeśli chodzi o kawe panie Miocic , to najlepsza można wypić tylko i wyłącznie w biurze KRSu , i musi być ona parzona osobiście przez Wojsława , a nie to co pan reklamuje :mjsmile:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.