aljamain sterling rey longo

Problem związany z przypadkowym trafianiem zawodników palcami w oczy znany jest od lat. Mistrz UFC apeluje do organizacji o działania w tym zakresie.

Podczas weekendowej gali UFC doszło do przypadkowego wsadzenia palca w oko Belala Muhammada przez Leona Edwardsa. Zdarzenie to zakończyło pojedynek, który nie został rozstrzygnięty.

Aljamain Sterling, mistrz UFC wagi koguciej, postanowił zaapelować do UFC o to, aby organizacja wprowadziła nowe rękawice, które mogłyby zapobiegać tego typu wypadkom. Swój apel zamieścił w mediach społecznościowych.

Potrzebujemy nowych rękawic. Kropka!

Są takie rękawice. Nie rozumiem tylko na co czekamy, aby je zmienić? Ile jeszcze razy muszą się pojawić takie sytuacje z urazami oczu, żeby wprowadzić nowe rękawice, które zmniejszą możliwość rozwierania palców?

Problem z trafianiem zawodników palcami w oczy nie jest nowy i już wielokrotnie był poruszany. Na razie jednak nie wiadomo czy organizacja UFC ma jakieś plany związane z modyfikacją budowy swoich rękawic, która utrudniałaby całkowite rozwieranie dłoni i prostowanie palców.

2 KOMENTARZE

  1. O Zbigniewie Zapasiewiczu, zajebistym aktorze, także mówiono per „Mistrz”. Może to nawiązanie do tego?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.