Mistrz wagi ciężkiej Stipe Miocic i pretendent Daniel Cormier spotkali się twarzą w twarz na konferencji prasowej przed sobotnią galą UFC 252 na której dojdzie do zakończenia rywalizacji pomiędzy zawodnikami.

W rywalizacji najlepszych zawodników wagi ciężkiej organizacji UFC jest remis. Stipe Miocic na gali UFC 241 w sierpniu 2019 roku pokonał Daniela Cormiera w czwartej rundzie walki przez TKO. Był to rewanż za walkę na gali UFC 226 w lipcu 2018 roku podczas której Cormier zafundował panującemu mistrzowi szybki nokaut w pierwszej rundzie odbierając mu mistrzowski pas królewskiej wagi. Dla 41-letniego Daniela Cormiera próba odzyskania mistrzowskiego pasa wagi ciężkiej będzie ostatnią walka w karierze po której przejdzie na sportową emeryturę.

21 KOMENTARZE

 1. Jakoś nie pasuje mi ta fryzura Stipe…. Nie lubię cormier ale niech mi spuści wpierdol

  Czemu tak źle sobie życzysz? 😆

 2. Chciałbym żeby Stipe spuścił konkretne lanie Cormierowi, tylko temu że zawsze otwiera te łapy, ale ta walka to wielka niewiadoma, nawet rewanż DC prowadził na pkt do czasu zakończenia nie ma co, to pojedynek o prawdziwe mistrzostwo i czuje, że obydwaj zakończą kariery po tym wydarzeniu. Stiopič widać że cieszy się życiem, zmiana wyglądu/image'u moim zdaniem na plus.

 3. DC zajeździ placeusza zapaśniczo, będzie gwałt.

  XD Placeusz z rekordem obron pasa HW a ponad to człowiek który pokonał gościa z najmocniejszym jebnięciem w HW a na rozkładzie ma wielkie nazwiska(Overeem Werdum JDS DC Hunt Arlavski i wspomniany wcześniej potwór Ngannou) no rzeczywiście cienias xd. To że nie lubisz Stipe nie oznacza że możesz(a w zasadzie że powinieneś bo napisać kazdy może co chce na forum) pisać jakieś wyssane z palca brednie. Nikt o zdrowych zmysłach nie nazwie Stipe cieniasem ponieważ Miocic to jeden z najlepszych ciężkich w historii i tak zostanie bez względu na wynik trzeciej walki z DC.

 4. XD Placeusz z rekordem obron pasa HW a ponad to człowiek który pokonał gościa z najmocniejszym jebnięciem w HW a na rozkładzie ma wielkie nazwiska(Overeem Werdum JDS DC Hunt Arlavski i wspomniany wcześniej potwór Ngannou) no rzeczywiście cienias xd. To że nie lubisz Stipe nie oznacza że możesz(a w zasadzie że powinieneś bo napisać kazdy może co chce na forum) pisać jakieś wyssane z palca brednie. Nikt o zdrowych zmysłach nie nazwie Stipe cieniasem ponieważ Miocic to jeden z najlepszych ciężkich w historii i tak zostanie bez względu na wynik trzeciej walki z DC.

  Mistrza poznaje sie też po tym jak przegrywa. A jak Miocic płakał po walce z DC to chyba nie musze przypominać?

 5. Mistrza poznaje sie też po tym jak przegrywa. A jak Miocic płakał po walce z DC to chyba nie musze przypominać?

  :razz:łacz:

 6. Trylogia Cain vs JDS > Miocic vs Cormier i nawet kurwa nie dyskutuj łysolu :danaillegal:

  Chujowa to byla trylogia . 1 walka nokaut a 2 pozostale gwałt na cyganie. Tu przynaniej do momentu skończeń były pòki co 2 wyròwnane walki. Nie zawsze to co kiedyś było jest lepsze

 7. Mistrza poznaje sie też po tym jak przegrywa. A jak Miocic płakał po walce z DC to chyba nie musze przypominać?

  No racja to było słabe to plakanie o rewanż ale to nie ma nic wspólnego z jego dyspozycja w ojtagonie i z tym że Stipe jest kozakiem i jednym z najlepszych ciężkich w historii . Sam liczę na to że wygra DC ale Miocic też spoko mordeczka się wydaje(swoją drogą sam DC też płakał o rewanż tzn trzecia walkę ze Stipe, może nie tak bardzo ja sam Stipek o rewanż ale trochę denerwujące też to było). Ja liczę i jestem przekonany że będzie to świetne starcie na mistrzowskim poziomie(jak ich poprzednie starcia)

 8. Chujowa to byla trylogia . 1 walka nokaut a 2 pozostale gwałt na cyganie. Tu przynaniej do momentu skończeń były pòki co 2 wyròwnane walki. Nie zawsze to co kiedyś było jest lepsze

  Właśnie ta brutalność z jaką Cain demolowal była piękna :antonio:

  jak 2 wyrównane walki? Przecież w pierwszej DC szybko ubił Miocica a w drugiej wygrywał 3 rundy do momentu aż w 4 się losy odwróciły.

  Nostalgia do przeszłości ma to do siebie że przeszłość wydaje sie lepsza, ale tutaj po prostu  tak jest:roberteyeblinking:

  P.s. oczywiście po sobocie mogę zmienić zdanie jak trylogia się dopełni:baldwinwhiskey:

 9. Jestem za DC, ale Stipe ma nową fryzurę, więc wygra.

  jeśli będzie decyzja to wygra ten który pierwszy podniesie ręce w górę.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.