Tyron Woodley może szybko powrócić do oktagonu UFC po wygranej z Darrenem Tillem. W wywiadzie dla MMAjunkie.com aktualny mistrz kategorii półśredniej dał jasno znać, iż jeżeli jego kontuzja kciuka okaże się nie być aż tak poważna, będzie on mógł wystąpić na UFC 230 w Nowym Jorku.

Miałem już prześwietlenie kciuka, wysyłam wyniki jeszcze do innego lekarza. Jeśli wszystko będzie OK, nie mam problemu z walką w listopadzie. Im częściej występuje tym w lepszej formie jestem. Oczywiście przed chwilą miałem walkę więc nadal jestem w dobrej dyspozycji. Wszystko zależy teraz od tego jak poważna jest kontuzja. Wybiłem sobie palca w pierwszej rundzie walki z Darrenem.

Bardzo chciałbym walczyć w Madison Square Garden. Nie chcę brzmieć arogancko, ale nigdy nie wziąłbym walki z Darrenem Tillem jeśli nie byłby pewien w 100%, że go pokonam. Myślę, że poradzę sobie z Covingtonem nawet z kontuzją jednej ręki.

UFC 230 odbędzie się już 3 listopada w Nowym Jorku. Nadal nie ma ogłoszonej walki wieczoru tego wydarzenia.

2 KOMENTARZE

  1. Kurwa tylko błagam aby nie dawali tego na ME UFC 230 a jest to możliwe patrząc , że do tej pory nie ma ME tej gali i nie za bardzo jest ME gali w NY z czego zrobić , nie ma zawodników. Dwóch najbardziej znienawidzonych zawodników UFC w ME na największej gali roku? Błagam nie…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.