Tyron Woodley może szybko powrócić do oktagonu UFC po wygranej z Darrenem Tillem. W wywiadzie dla MMAjunkie.com aktualny mistrz kategorii półśredniej dał jasno znać, iż jeżeli jego kontuzja kciuka okaże się nie być aż tak poważna, będzie on mógł wystąpić na UFC 230 w Nowym Jorku.

Miałem już prześwietlenie kciuka, wysyłam wyniki jeszcze do innego lekarza. Jeśli wszystko będzie OK, nie mam problemu z walką w listopadzie. Im częściej występuje tym w lepszej formie jestem. Oczywiście przed chwilą miałem walkę więc nadal jestem w dobrej dyspozycji. Wszystko zależy teraz od tego jak poważna jest kontuzja. Wybiłem sobie palca w pierwszej rundzie walki z Darrenem.

Bardzo chciałbym walczyć w Madison Square Garden. Nie chcę brzmieć arogancko, ale nigdy nie wziąłbym walki z Darrenem Tillem jeśli nie byłby pewien w 100%, że go pokonam. Myślę, że poradzę sobie z Covingtonem nawet z kontuzją jednej ręki.

UFC 230 odbędzie się już 3 listopada w Nowym Jorku. Nadal nie ma ogłoszonej walki wieczoru tego wydarzenia.

15 KOMENTARZE

 1. Przed kolbą trudne zadanie, może i jest w stanie zajechać kondycyjnie Tyrona, ale przy jego chaotycznym stylu są mega duże szanse że oberwie cepem i się złoży.

 2. Kolba Zostanie znokautowana… Nie zdominuje zapasniczo Woodleya,  bo go się chyba nie da obalić. Tak więc Kolba to twoje ostatnie podrygi Wiec korzystaj.

 3. Przed kolbą trudne zadanie, może i jest w stanie zajechać kondycyjnie Tyrona, ale przy jego chaotycznym stylu są mega duże szanse że oberwie cepem i się złoży.

  Czarny Mistrz będzie musiał zmienić trochę taktykę, bo jego zwyczajowe czekanie pod siatkę z kontrą na to, że przeciwnik będzie go próbował ustrzelić (przestrzelić) na pewno nie będzie dobrym posunięciem. Ta taktyka posysa jeśli oponent bardzo chce z tobą klinczować, a Kolba będzie chciał. Tajron nie ma też zbyt wielu obaleń na swoim koncie, więc może być tak, że będą się tulić do siebie pod siatką przez okrągłe 25 minut.

  Kolba będzie debilem jeśli da się znokautować.

 4. Kurwa tylko błagam aby nie dawali tego na ME UFC 230 a jest to możliwe patrząc , że do tej pory nie ma ME tej gali i nie za bardzo jest ME gali w NY z czego zrobić , nie ma zawodników. Dwóch najbardziej znienawidzonych zawodników UFC w ME na największej gali roku? Błagam nie…

 5. Woodley poskładał takich zawodników, których albo nie da się nie lubić, albo walczą efektownie, albo byli nadziejami. Jak teraz by przegrał z człowiekiem bumerangiem, to źle by to o tym świecie  świadczyło. Coś takiego nie może się po prostu zdarzyć. Dosyć jest już skurwienia na tej planecie.

  Plus jest taki, że każdy kto mierzył się z mistrzem, tracił przysłowiową duszę. Tyron po prostu wybija z łbów chęć walki. I tego życzę Colbiemy. To zły człowiek (wrzucił spoiler GwiezdnychWojen kiedyś nawet)!

 6. Czarny Mistrz będzie musiał zmienić trochę taktykę, bo jego zwyczajowe czekanie pod siatkę z kontrą na to, że przeciwnik będzie go próbował ustrzelić (przestrzelić) na pewno nie będzie dobrym posunięciem. Ta taktyka posysa jeśli oponent bardzo chce z tobą klinczować, a Kolba będzie chciał. Tajron nie ma też zbyt wielu obaleń na swoim koncie, więc może być tak, że będą się tulić do siebie pod siatką przez okrągłe 25 minut.

  Kolba będzie debilem jeśli da się znokautować.

  No właśnie to może być jedyna taktyka Convingtona, męczenie przeciwnika w klinczu + jakieś próby zapaśnicze. A wszystko po to, aby wykończyć kondycyjnie przeciwnika i ewentualnie ruszyć z jakąś szarżą w ostatnich rundach.

  Aczkolwiek mudżin wydaje mi się zbyt silny i za sprytny, żeby dać się tak porobić. Wydaje mi się, że znajdzie lukę w grze Convingtona i usterzeli go, prędzej czy później.

 7. Czyli ze słów murzyna wynika, że jeśli pojawi się godny pretendent, któremu da w swoim bawelnianym mniemaniu nawet te 10% szans, to nigdy z nim nie weźmie walki. Nie tajronku, to nie jest aroganckie, to jest kurwa smutne i zalosne

 8. Czyli ze słów murzyna wynika, że jeśli pojawi się godny pretendent, któremu da w swoim bawelnianym mniemaniu nawet te 10% szans, to nigdy z nim nie weźmie walki.

  Myślę, że to może być błąd w tłumaczeniu z tego ich czarnego slangu. :beczka:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.