Mimo braku aktywnego kontraktu z UFC, Demian Maia ma nadzieję, że organizacja da mu jeszcze szansę na ostatni pojedynek w oktagonie. Brazylijczykowi bardzo zależy, aby zakończyć karierę MMA właśnie w klatce „Ultimate Fighting Championship”.

Według informacji jaką nie tak dawno podało MAM Junkie, Demian Maia został usunięty z listy aktywnych zawodników w największej organizacji na świecie. Brazylijczyk wypełnił swój kontrakt i na ten moment nie dostał on oferty nowej umowy. Oczywiście to nie musi oznaczać, że już nigdy nie zobaczymy go w oktagonie. Maia w rozmowie z MMA Fighting wyraził nadzieję, że UFC da mu jeszcze szansę na ostatnią walkę.

Walczyłem w UFC całe moje życie, to mój dom. Chcę tam zrobić jeszcze jedną walkę i myślę, że to zależy od tego co się będzie działo w Brazylii. Takie mamy odczucie wraz z moim menadżerem. Jeśli będą tam niedługo organizować galę z udziałem fanów to myślę, że wtedy UFC zainteresuje się moim potencjalnym występem. Czekam i zobaczymy co się wydarzy, ale chcę zawalczyć w oktagonie ostatni raz. Trenuję ostatnio dwa razy dziennie.

Maia (MMA 28-11) to bezsprzeczny weteran sportów walki i dwukrotny pretendent do tytułu mistrzowskiego. Wybitny grappler jest aktualnie po dwóch porażkach z rzędu. W połowie czerwca musiał uznać wyższość Belala Muhammada na pełnym dystansie. Dana White sugerował, że to mogła być ostatnia walka w jego karierze, lecz 43–latek chciałby stoczyć jeszcze jedną konfrontację przed sportową emeryturą. Na swoim koncie ma on pojedynki z m.in. Andersonem Silvą, Kamaru Usmanem, Colbym Covingtonem, Carlosem Conditem, Jorge Masvidalem czy Gunnarem Nelsonem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

maras

UFC
Middleweight

11,952 komentarzy 54,311 polubień

Demian akurat jak mało kto zasługuje, żeby dostać walkę pożegnalną w UFC, słyszysz łysy kurwiu reptiliański? Wiem, że czytasz z google translate.

Odpowiedz 13 polubień

zielony666

KSW
Light Heavyweight

5,873 komentarzy 21,433 polubień

Demian akurat jak mało kto zasługuje, żeby dostać walkę pożegnalną w UFC, słyszysz łysy kurwiu reptiliański? Wiem, że czytasz z google translate.

W ostatnich 5 walkach ma 3-2. Ostatnią walkę przegrał na decyzję. Nie było deklasacji. Z typem, który ma chyba 7 wygranych pod rząd.
Powinien dostać młodego-gniewnego strikera - przewinąć go i odejść na spokojnie.

Odpowiedz polub

Grinch

Jungle Fight
Lightweight

281 komentarzy 748 polubień

Demian, have You ever been to Poland ? BJJ vs. czeczenkie fikolki Mameta naszego polaka, rekord ? No raczej !

Odpowiedz 2 polubień

Cinek007

KSW
Heavyweight

5,993 komentarzy 6,067 polubień

Daj Mai szansę łysa paroowo

Odpowiedz 1 Like

kaczka94

Moderator

2,282 komentarzy 4,290 polubień

Cerrone po 6 walkach bez wygranej dostanie szanse to czemu nie Maia z jakimś weteranem również.

Odpowiedz polub

murphyMc

ONE FC
Light Heavyweight

2,506 komentarzy 7,482 polubień

Cerrone po 6 walkach bez wygranej dostanie szanse to czemu nie Maia z jakimś weteranem również.

Dawać go z Jacare i obaj na emeryturę

Odpowiedz 2 polubień