Mike Perry, który został niedawno nagrany jak w jednej z restauracji awanturuje się i uderza starszego człowieka, postanowił publicznie przeprosić organizację UFC i sponsorów za swoje zachowanie.

Do sytuacji doszło w lipcu tego roku. Według TMZ Sports, menadżerowie lokalu poprosili Perry’ego o wyjście, a on odpowiedział uderzając pracownika. 28-latek w trakcie wyprowadzania z restauracji wdał się w kolejny w konflikt i wtedy uderzył starszego człowieka, co zostało uwiecznione na wideo.

Zobacz również: WIDEO: Mike „Platinum” Perry uderzył starszego człowieka w restauracji w Texasie

Teraz Perry napisał przeprosiny w mediach społecznościowych.

Chcę być lepszym wzorem dla mojej rodziny, dla mojego nienarodzonego syna, mojej królowej Latory Gonzalez i dla siebie samego. Chcę to zrobić, aby móc zdobyć szacunek, na jaki zasługuję. Zwracam się do moich sponsorów i szefów w UFC. Chcę przeprosić za to, jak moje działania wpłynęły na nasze relacje. Będę lepszy.

Podczas jednej z konferencji prasowych, Dana White, szef UFC, komentują całą sytuację stwierdził:

Oczywiście on potrzebuje pomocy. To nie jest normalne zachowanie. Zrobił się bardziej wkurzony, poruszony. Widzieliśmy to już w przeszłości z zawodnikami i zawodniczkami, którzy stają się bardziej popularni. Widać to w mediach społecznościowych. Wiele osób nie bawi się tam zbyt dobrze. Niektórzy naprawdę źle znoszą „social media”. Każdy reaguje na to inaczej.

Co ważne, UFC ma też nie oferować walki Perry’emu dopóki ten nie odbędzie terapii. Miałaby ona dotyczyć nadużywania alkoholu oraz agresji. Na razie nie wiadomo jakie konsekwencje prawne swojego zachowania poniesie zawodnik.

W ostatnim pojedynku „Platinum” pokonał przez decyzję sędziowską z Mickeyem Gallem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.