mike perry

Mike Perry, który został niedawno nagrany jak w jednej z restauracji awanturuje się i uderza starszego człowieka, postanowił publicznie przeprosić organizację UFC i sponsorów za swoje zachowanie.

Do sytuacji doszło w lipcu tego roku. Według TMZ Sports, menadżerowie lokalu poprosili Perry’ego o wyjście, a on odpowiedział uderzając pracownika. 28-latek w trakcie wyprowadzania z restauracji wdał się w kolejny w konflikt i wtedy uderzył starszego człowieka, co zostało uwiecznione na wideo.

Zobacz również: WIDEO: Mike „Platinum” Perry uderzył starszego człowieka w restauracji w Texasie

Teraz Perry napisał przeprosiny w mediach społecznościowych.

Chcę być lepszym wzorem dla mojej rodziny, dla mojego nienarodzonego syna, mojej królowej Latory Gonzalez i dla siebie samego. Chcę to zrobić, aby móc zdobyć szacunek, na jaki zasługuję. Zwracam się do moich sponsorów i szefów w UFC. Chcę przeprosić za to, jak moje działania wpłynęły na nasze relacje. Będę lepszy.

Podczas jednej z konferencji prasowych, Dana White, szef UFC, komentują całą sytuację stwierdził:

Oczywiście on potrzebuje pomocy. To nie jest normalne zachowanie. Zrobił się bardziej wkurzony, poruszony. Widzieliśmy to już w przeszłości z zawodnikami i zawodniczkami, którzy stają się bardziej popularni. Widać to w mediach społecznościowych. Wiele osób nie bawi się tam zbyt dobrze. Niektórzy naprawdę źle znoszą „social media”. Każdy reaguje na to inaczej.

Co ważne, UFC ma też nie oferować walki Perry’emu dopóki ten nie odbędzie terapii. Miałaby ona dotyczyć nadużywania alkoholu oraz agresji. Na razie nie wiadomo jakie konsekwencje prawne swojego zachowania poniesie zawodnik.

W ostatnim pojedynku „Platinum” pokonał przez decyzję sędziowską z Mickeyem Gallem.

17 KOMENTARZE

 1. Chłop ma ujemne IQ i tyle w temacie. I pomyśleć, że gdyby nie dobre serducho Jacare, to Perry nie męczyłby już buły tym swoim pojebaniem :awesome:

 2. Co za łeb. Przeprasza UFC i sponsorów, a nawet słowem nie wspomina o dziadku, któremu wyjebał gonga. Widać, że dzbanisko przeprasza, bo się obsrał konsekwencji ze strony pracodawcy, a nie że żałuje całej akcji.

 3. Co za łeb. Przeprasza UFC i sponsorów, a nawet słowem nie wspomina o dziadku, któremu wyjebał gonga. Widać, że dzbanisko przeprasza, bo się obsrał konsekwencji ze strony pracodawcy, a nie że żałuje całej akcji.

  A jak na Ciebie by ruszył taki dziadek to byś się nie bronił? Jaki jest sens przepraszać kogoś kto Cię zaatakował.

 4. Typowy Brytyjski dzban

  ze niby perry to brytol?

  wypierdalaj najpierw na leczenie a dopiero później przeproś

 5. Ma ujemne IQ. Jak kariera się skończy, albo będzie zmierzała do końca – nie zdziwię się jak będzie wypełniał amerykańskie kroniki kryminalne.

 6. Typowy Brytyjski dzban

  ze niby perry to brytol?

  wypierdalaj najpierw na leczenie a dopiero później przeproś

  Hahaha zawsze myślałem że to Angol :waldeklaugh: przepraszam za tą ogromną pomyłkę

 7. Hahaha zawsze myślałem że to Angol :waldeklaugh: przepraszam za tą ogromną pomyłkę

  to pewnie przez jego ciągłe zaczepianie Tilla

 8. No odjebało mu trochę i owszem, ale ten 120 kilowy jegomość mógł nie grać hojraka to by Platynowy mu krzywdy nie zrobił.

  Może posłać na terapię ich obu?

 9. Co za łeb. Przeprasza UFC i sponsorów, a nawet słowem nie wspomina o dziadku, któremu wyjebał gonga. Widać, że dzbanisko przeprasza, bo się obsrał konsekwencji ze strony pracodawcy, a nie że żałuje całej akcji.

  Nic złego nie zrobił, pierdolnął dziadowi dzwona jak należy w takich sytuacjach, jedyny problem to taki że sie uwieczniło na nagraniu

 10. Nic złego nie zrobił, pierdolnął dziadowi dzwona jak należy w takich sytuacjach, jedyny problem to taki że sie uwieczniło na nagraniu

  Wejdź w spółkę z @Hefaner, może to być najlepszą decyzja twojego życia

  :juanlaugh::roberteyeblinking:

 11. Chłop ma ujemne IQ i tyle w temacie. I pomyśleć, że gdyby nie dobre serducho Jacare, to Perry nie męczyłby już buły tym swoim pojebaniem :awesome:

  Możesz rozwinąć myśl z Jacare? O co chodzi?

 12. Możesz rozwinąć myśl z Jacare? O co chodzi?

  Perry się kiedyś opowiadał, że wygłupiał się na siłowni i odpierdalał jakieś głupoty, parodiował jakiś trening z gumami na drążku i w pewnym momencie… prawie się na tej gumie powiesił jak na szubienicy :facepalm: Mówił, że już zaczęło go odcinać, ale Jacare to zauważył i tego jebanego idiotę uratował 😀

 13. Perry się kiedyś opowiadał, że wygłupiał się na siłowni i odpierdalał jakieś głupoty, parodiował jakiś trening z gumami na drążku i w pewnym momencie… prawie się na tej gumie powiesił jak na szubienicy :facepalm: Mówił, że już zaczęło go odcinać, ale Jacare to zauważył i tego jebanego idiotę uratował 😀

  Faktycznie było coś takiego, zapomniałem o tym.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.