Jak poinformował portal mmajunkie.com, Mike Davis (8-2) ze względów zdrowotnych, niezwiązanych z koronawirusem, zmuszony był wycofać się z sobotniej gali UFC Fight Night: Overeem vs Harris.

Na kilkadziesiąt godzin przed galą udało się jednak znaleźć rywala dla Giga Chikadzego (9-2), którym będzie mistrz organizacji Titan FC w wadze koguciej Irwin Rivera (9-4).

Zawodnik urodzony w Gruzji zadebiutował w organizacji UFC we wrześniu 2019 roku. Niejednogłośną decyzją sędziów pokonał wtedy Brandona Davisa. W kolejnym starciu, które miało miejsce w marcu tego roku, Chikadze pokonał niejednogłośnie na punkty Jamalla Emmersa.

Rivera do klatki UFC wejdzie z serią trzech zwycięstw z rzędu. W ostatnich walkach „The Beast” w pierwszej rundzie znokautował Lazara Stojadinovica, w czwartej rundzie posłał na deski Matta Wagy’ego zdobywając tymczasowe mistrzostwo Titan FC w wadze koguciej oraz w czwartej odsłonie ciosami odprawił niepokonanego Danny’ego Sabatello, zdobywając pełnoprawny pas amerykańskiej organizacji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.