W zeszłym tygodniu ogłoszono, że Miesha Tate, była mistrzyni UFC i emerytowana zawodniczka MMA, dołączy do azjatyckiej organizacji One Championship i obejmie tam stanowisko wiceprezesa. Nie podano jednak szczegółów tego, czym faktycznie Tate będzie się zajmować w nowej pracy.

Sama zawodniczka zdradziła jednak w audycji Sirius XM, że jej głównym zajęciem będzie funkcjonowanie w roli ambasadora marki i jednocześnie komentowanie gal.

Planuję przeprowadzić się do Singapuru prawdopodobnie na dwa lata. W organizacji One będę ambasadorem marki. Będę również zajmowała się komentowaniem walk. Organizacja przygotowuje dwie gale w miesiącu, więc będę sporo podróżować. Komentowanie to jest coś, co zawsze chciałam robić. Myślę, że wszystko świetnie się ułoży i będzie to wspaniała przygoda.

Tate dodała również, że na razie nie wie czym będzie zajmowała się w strukturach firmy piastując stanowisko wiceprezesa. Wszystko ma zostać ustalone już na miejscu, w Singapurze, jednak zawodniczka powtórzyła, że jej głównym zadaniem ma być rola ambasadora marki One Champioship.

10 KOMENTARZE

  1. Czyli będę ładna panią która ma ładnie wyglądać i udawać że ma coś do powiedzenia

    I to nie na tyle piękną, żeby tej urody starczyło na dłużej niż 2 lata.

  2. Widać że One ma teraz swoje pięć minut i chcą to wykorzystać. Albo uda im się zdobyć teraz pozycję na rynku i będą się liczyć albo popłyną finansowo

  3. Tate zna się bardzo dobrze z Matt Hume.On był praktycznie jej pierwszym trenerem i jak sama mówiła  o nim ,że jest dla niej jak ojciec/starszy brat.Jak widać Matt ma tam coś naprawdę do powiedzenia i wprowadza swoich ludzi .

  4. Mogłaby czasem przejść z roli komentatorki do roli prawie gołej baby z tabliczkami od rund :frankapprove:

  5. Mogłaby czasem przejść z roli komentatorki do roli prawie gołej baby z tabliczkami od rund :frankapprove:

    Już raz była bardziej niż prawie goła :crazy:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.