W zeszłym tygodniu ogłoszono, że Miesha Tate, była mistrzyni UFC i emerytowana zawodniczka MMA, dołączy do azjatyckiej organizacji One Championship i obejmie tam stanowisko wiceprezesa. Nie podano jednak szczegółów tego, czym faktycznie Tate będzie się zajmować w nowej pracy.

Sama zawodniczka zdradziła jednak w audycji Sirius XM, że jej głównym zajęciem będzie funkcjonowanie w roli ambasadora marki i jednocześnie komentowanie gal.

Planuję przeprowadzić się do Singapuru prawdopodobnie na dwa lata. W organizacji One będę ambasadorem marki. Będę również zajmowała się komentowaniem walk. Organizacja przygotowuje dwie gale w miesiącu, więc będę sporo podróżować. Komentowanie to jest coś, co zawsze chciałam robić. Myślę, że wszystko świetnie się ułoży i będzie to wspaniała przygoda.

Tate dodała również, że na razie nie wie czym będzie zajmowała się w strukturach firmy piastując stanowisko wiceprezesa. Wszystko ma zostać ustalone już na miejscu, w Singapurze, jednak zawodniczka powtórzyła, że jej głównym zadaniem ma być rola ambasadora marki One Champioship.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.